Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Ugye hogyha a levegőből...

Ugye hogyha a levegőből veszik a halak a levegőt akko nem kell nekik bugyborékosztató?

Figyelt kérdés
asszem guppik, de a tököm sem tudja, nem értek hozzája
2011. ápr. 15. 17:55
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:

aha. de a természetes tavaknál sincs ott egy hoszabító, meg bekötve egy szűrő!!!!

meg hetente cserélek 2-3 liter vizet, meg beleraktam, egy ilyen szerencsebambuszt, mert azt halottam egy emberkétől hogy az felszívja a halszart. az így már jó?

2011. ápr. 15. 19:34
 12/23 anonim ***** válasza:

Az lenne a legjobb, ha te szívnád fel a halszart.

Igaz, hogy a természetes vizeinkbe nem lógnak csövek, de szerintem az akváriumodba egy patak sem folyik bele, igaz?

Ahogy érzem, olyan 10 liter körüli akváriumod lehet, abban a bambusz olyan biológiai egyensúlyt teremt, hogy csak na. Nem is szívja, egyenesen kilapátolja a halürüléket.

2011. ápr. 15. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:

Utána olvastam ennek az akvarisztikánakl (www.háziállat.hu) és asszem felhozom a pincéből a fater 50 körüli akváriumát meg veszek egy szűrőt a husvéti locsolópénzemből. ssak jobban fogják élvezni mint a gömbaksit. segítenétek hogyan valósítsam meg?

mit rakjak az aljára? sóder jó lesz? meg milyen szűrőt rakjak bele? melyik márka a legjobb? meg hol vegyem meg ezeket?Pesten, a hungárián lakok.

2011. ápr. 15. 19:58
 14/23 A kérdező kommentje:
meg milyen növényeket rakjak bele? nemj iulyen növényest szeretnék mint amit a akvakertész fórumokon láttam csak hogy legyen benne még pár cucc. eddig van egy anubiasom
2011. ápr. 15. 19:59
 15/23 Frontosa ***** válasza:
Ez 100, hogy kamu kérdés, ne is túráztassátok magatokat rajta!
2011. ápr. 15. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:

"de a természetes tavaknál sincs ott egy hoszabító, meg bekötve egy szűrő!!!! "


Viktória tó:

Vízmennyiség: 2750 köbméter ; Vízgyűjtő terület 184000(!) nényzetkilométer.


50 literes akvárium:

Vízmennyiség 0,04 köbméter ; vízgyűjtő terület - heti 2-3 liter... nem mintha jelentene valamit.


A további kérdéseidre azért nem adok konkrét választ, mert a segítő szándék vezérel, és őszintén hiszem, hogy számodra a leghasznosabb válasz ez:

Olvasgass még egy fél évet minden nap egy kicsit az akvarisztikáról, rengeteg csalódástól kíméled meg magad.


(bár a kérdés erősen fake gyanús)

2011. ápr. 15. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 gfero ***** válasza:

azt a háziállatot felejtsd el nem jó.ezek megbízhatok [link] és [link]

[link]

2011. ápr. 15. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:

Frontosa megelőzött, de szerintem is...


(előző adatok természetesen wikiből)

2011. ápr. 15. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:
Mért lenne kamukérdés? inkább segítsetek hogyha ez nem jó, hogyan csinálhatnék jobb körülményeket a halaknak! ti is csak pattogni tudtok.. viszont a linkeket köszönöm! mi a baj a háziállat.hu val?
2011. ápr. 15. 20:20
 20/23 A kérdező kommentje:

meg most a sóder jó e vagy nem?

meg hogy most vége a vvnek felhozzam a fater akváriumát vagy ne?

2011. ápr. 15. 20:22
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!