Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Hogyan lehet megcsinálni a...

Markone kérdése:

Hogyan lehet megcsinálni a levegözést?

Figyelt kérdés
Van az akváriumomba egy szürö+levegöztetös kütyü hogyan lehet azt meg csinálni hogy alurol jöjennek fell a bugyborékok...(a levegö) több helyen látam már ilyet..vettem már készletett hozzá de nem vágom h lehet meg csinálni
2011. ápr. 15. 20:51
 1/8 anonim ***** válasza:

Külön egy légpumpával, de az hangos.


Ez egy szűrő, ebből csak a vízzel együtt jön a levegő fölül a fújókáján, nem?

2011. ápr. 15. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
igen
2011. ápr. 15. 21:05
 3/8 anonim ***** válasza:

Azzal nem nagyon.

Mármint ha kütyü alatt motoros szűrőt értesz, az nem csinál akkora nyomást, hogy levigye a levegőt alulra.

Ahhoz légpumpa kell.


Mondjuk légpumpát legutolsó esetben használnék ilyenre, dehát kinek a pap.... ha neked tetszik-


Arra számíts, hogy azok nem teljesen némák, van egy alap búgó hangjuk.

2011. ápr. 15. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
és az mennyibe kerül?
2011. ápr. 15. 21:13
 5/8 anonim ***** válasza:

Olyan 1-2 ezeről felfelé.

[link]

2011. ápr. 15. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

1000-20.000 HUF


4-5...6 ezerért már elég jók vannak. (eheim, schego)


Ha van rá úgy lóvéd, azért is megéri, hogy legyen kéznél egy légpumpa, mert egy esetleges gyógykezelésnél szükséges lehet az erős levegőztetés, szűrés nélkül.

Vagy egyéb gépek is üzemeltethetők vele, vagy ha ivadékok vannak, akkor szivacsszűrőt lehet vele járatni, stb.

2011. ápr. 15. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Pl csináltam olyat, hogy vettem 6 méter vékony csövet, aztán légpumpát beraktam a másik szobába és rácsuktam az ajtót, hogy ne itt búgjon a fülembe. Ez is egy megoldás.


Vagy ha egy befőttes gumira felakasztod, akkor is halkabb lesz. Azért zúg alapból az a vacak, mert rezeg, és a padló, vagy szekrény, vagy amire teszed, az átveszi a rezgést aztán az még jobban felhangosítja. Hát vannak gumilábai, amik csillapítják a rezgést, de az kb semmit sem ér. Most az ilyen olcsó levegő pumpákról beszélek, az ilyen 2ezer Ft-os körülikről.

2011. ápr. 15. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 gfero ***** válasza:
eheim,sera vagy jobb levegőpumpát vegyél ha akarsz mert ezektől a 2-3 ezresektől kifutsz a házból úgy szolnak.
2011. ápr. 16. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!