Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Betta hímem elpusztult. Mi...

Betta hímem elpusztult. Mi lehet az oka? Talán túl tiszta volt a víz?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 17. 16:46
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Ez a kérdezőnek még annyit hogy legközelebb tényleg vigyáz jobban.
2011. ápr. 17. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
ja és ne halgass az eladóknak mert ők nem tudnak szinte semmit az akvarisztikáról.(tisztelet a kivételnek)
2011. ápr. 17. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Rendben, legközelebb jobban vigyázok! Köszönöm mégegyszer a hasznos tanácsokat!
2011. ápr. 17. 17:59
 14/19 anonim ***** válasza:
Segíteni járok ide, nem káromkodni, én azzal értek egyet aki megszólt, nem engedhetem meg magamnak a bunkó stílust, abból senki nem tanul. Csakhát egy nehéz nap után azért kijön az emberből, ha olyat lát.
2011. ápr. 17. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
persze én is így értettem.
2011. ápr. 17. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

17:52 én azt tapasztaltam, hogy nem szabad durva hangnemben beszélni, mert akkor ált megmakacsolják magukat az emberek.. amúgyis melyik ember szereti, ha kritizálják? aki segít az saját jószántából teszi, a többi a kérdezőn múlik..h hallgat-e. Amúgyse jár senki házhoz,h megnézze mit csinált a kérdező, szal mnah..

ezt sem kritikának írom, csak szerintem így helyes

2011. ápr. 17. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Főleg azóta nem adok arra, amit EGYES (tisztelet a kivételnek) kisállatkereskedésben dolgozók mondanak, amióta az egyik azt mondta, hogy a vörös kalászhalat, ami akkoriba nagyon megteteszett ( [link] ), beletehetem a 35 literes akváriumomba... Azt mondta "persze, nyugodtan mehet bele, nem lesz neki kicsi". Nem tudtam róla még sokat, de furcsálltam hogy egy ekkora halat ilyen kis helyen lehet tartani... Legjobb, ha előbb alaposan utánaolvasol a dolgoknak, aztán már nem tudnak rádsózni bármit.
2011. ápr. 17. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Jelen esetben nem te vagy a hibás.Aki ezt feltételezi rosszindulatú.Én is jártam rosszul frissen vásárolt hallal.Minden rendben volt és a guppi nem bírta nálam,ami a ciánban is szaporodik:)(Ez vicc volt.)Rengeteg oka lehet, a halas vert át,vagy valaki más aki bevitte beszámítatni a halát.20 éve halazok,és a múltkor beteg morgóharcsát vettem.Egy kezdőnél pláne előfordul,hogy beleszalad egy ilyenbe.
2011. ápr. 17. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 Doruss ***** válasza:

Na, örülök, hogy a kedves Kérdező olyan, hogy legalább nem borul ki azon, mint egyesek, hogyha megmondják, hogy rosszul csinálja. :)

Egyébként vegyél egy jó szűrőt, és mindenképpen pihentetett vízzel csináld a vízcserét! Ügyelj a hőfokra, és pihentesd a vizet mindig legalább egy napig. Ha vízelőkészítőt használsz, elég pár óráig is.

Sok szerencsét!

2011. ápr. 18. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!