Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Egy 25l akváriumba mekkorára...

Egy 25l akváriumba mekkorára nő egy aranyhal?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 18. 20:13
1 2 3
 21/24 Salx Narval ***** válasza:
60%
Az attól függ, hogy mekkora, amikor belekerül.Ha elérte a 3 cm, akkor már ne tartsd ekkora akváriumban.
2011. ápr. 19. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
21%
Én valahol azt olvastam, hogy 50l-re 2 aranyhal jut. Nekem is 50l-es akváriumom van, benne 2 aranyhallal már lassan fél éve és a halak szépen nőnek, most oylan 15 cm hosszúak.
2011. ápr. 19. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:

Remek... Rossz helyen olvastad.

1 darab aranyhalra jut 50 liter víz, szociális, társas lények, így legalább 3-at kellene tatani belőlük, és már meg is kapod a minimum 150 literes medencét. Nem lehetsz annyira buta, hogy úgy látod, hogy jól érzi magát az a kib@szott hal, ha 5 testhossznyit tud előre haladni és kettőt oldalra. A börtönökben is több hely jut egy-egy emberre.


[link]

[link]


Miért nem lehet ezt felfogni?

50 literben 3 centis neonokat tartunk, de az is kevés nekik.

2011. ápr. 19. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 Frontosa ***** válasza:
60%

Egy 50 literes akvárium átlagosan 60*30*30-as, tehát 3 teshossznyit tud úszni szegény, aztán a fordulásnál vigyáznia kell, csak saját tengelye körül tud megfordulni, mint egy helikopter.

Jesszusom, milyen b.rmok vannak.

2011. ápr. 19. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!