Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Átrendeztem, mit gondoltok?

Átrendeztem, mit gondoltok?

Figyelt kérdés

Átrendeztem az akváriumomat teljesen.

Az aljzat biztosan sokatoknak nem fog tetszeni, de nekem nagyon bejön valamiért!

Ez feltöltés utáni kép, szóval még nincs letisztulva.

Ahhoz képest, hogy kezdő vagyok, nem is lett rossz!

[link]


2011. ápr. 22. 16:44
1 2
 1/13 anonim válasza:
Szerintem szép,nekem tetszik:)
2011. ápr. 22. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
nekem nagyon tetszik :)
2011. ápr. 22. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Szia!

Szép lett, ügyes vagy, igényesen rendezted el a dolgokat. Az aljzat valóban nem tetszik, de az a lényeg, hogy neked igen. Azt tudnod kell viszont, hogy ha rendszeresen betartod az aljzatporszívózást, akkor a kavics és a bazalt helyet fog cserélni, teljesen összekeverednek majd.

2011. ápr. 22. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 gfero ***** válasza:
nekem tetszik jól néz ki
2011. ápr. 22. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Igen, tudom, hogy össze fog keveredni, de sebaj.

Viszont a Co2-zés. Ennyi növényhez hány tablettát tegyek majd? 120l, a doboz azt írja 20l-ként 1 tabletta, 2-3 naponta! Mehet a 6?

2011. ápr. 22. 17:11
 6/13 anonim ***** válasza:
A tablettát nem szabad bedobálni. Csak akkor használható, ha felfogod egy kis búrával, ami alól be tud oldódni a co2. Ha csak úgy bedobod, azonnal kiszellőzik, többet árt, mint használ. De én mondjuk még így sem bíznék benne.
2011. ápr. 22. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Szép! De miért csak EGYETLEN EGY neon halat látok benne???? :o Feltöltés után 2-3 hetet várni kell, és a neonhal csapathal!
2011. ápr. 22. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Mert fizikai képtelenség volt kifogni, nem maradtak meg nálam a neonok sajnos, és csak ő maradt!
2011. ápr. 22. 17:51
 9/13 A kérdező kommentje:

és tisztában vagyok vele, hogy a neon csapathal, ennyire azért nem vagyok kezdő...

De minek vegyek hozzá, hogy elpusztuljanak?

2011. ápr. 22. 17:52
 10/13 anonim ***** válasza:
ez nagyon szép elrendezés. van érzéked hozzá :) gondod lesz viszont talajporszivózásnál ..nálam a táptalajnál is gondok vannak :] de széép nagyon
2011. ápr. 22. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!