Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Milyet, mennyit tegyek még bele?

Milyet, mennyit tegyek még bele?

Figyelt kérdés

112 liter


10 izzófényú pontylazac

8 ékfoltos razbóra

4 Anci (kettő fog maradni mert oda adom őket havernak de még egy ideig nálam lesznek)


Igazából innen tudok (szeretnék) válogatni-->

[link]


Gurámit nem igazán szeretnék mert félek hogy megcsípkedné a többi halat:)

Igaz már van kismillió ilyen kérdés de hát egyel több vagy kevesebb az már mindegy :)


2011. ápr. 25. 20:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Én a helyedben neonhalat tennék még bele 8-10 dbot, meg 5-6 db páncélosharcsa, plussz még esetleg pár db elevenszülő guppy, vagy platti
2011. ápr. 25. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
50%

én is neont tennék bele, van pink dániót

Gurámit tényleg ne, nekem az a legnagyobb bajom vele, hogy kifejlett állapotában olyan, mint a kecske, legel mint egy nemnormális.:S Szóval a növényeknek annyi

2011. ápr. 25. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Hali!

Amit nagyon szeretek és szerepel a bolt kínálatában:

Titteya, Fekete neon, Citromlazac, Petitella.

Amik szintén jók még:

Fekete fantomlazac, Páncélos harcsák, Rézlazac, Tetra .


Maximum egy 8 fős csapatot javaslok még, de már ez is elég sok, ha lehet a kisebbekből válogass.

2011. ápr. 25. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!!
2011. ápr. 26. 13:23
 5/5 gfero ***** válasza:
hát ebből a választékból a petitellát,citromlazacot,fekete tetrát tudom kiemelni bár utóbbi ha nem szereti a víz minőségét és idősebb korára szürke lesz de addig szép hal.még ami mehet bele az a zebra dánio csak mindegyikből min.8 db kell úgy válasz
2011. ápr. 26. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!