Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Most mit tegyek? (kérdésed...

Most mit tegyek? (kérdésed túl rövid, magyarázatod hosszú)

Figyelt kérdés
A bettám mellé 21 literes akváriumba vettünk 2 Amano garnélát, és most vettem észre, hogy az egyik a földön fekszik, a másikat nem látom! apám szerint rácsapott egy nagyot a betta a garnélára! Nincs másik akváriumom, amibe tehetném a megmaradt garnélát!
2011. ápr. 26. 14:23
1 2 3
 11/27 A kérdező kommentje:
köszönöm válaszod, nem fog üvegpohárban elpusztulni?
2011. ápr. 26. 14:36
 12/27 anonim ***** válasza:

hát őszintén szólva,nem tudom mik az igényei egy ilyen garnélának,de szerintem pár napot kibírna benne :/

szokott itt válaszolgatni egy Murr nevű emberke,őt várd meg,biztos válaszol és nagyon okosakat szokott mondani :)

2011. ápr. 26. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm :) remélem a másik garnéla már túléli :"(
2011. ápr. 26. 14:46
 14/27 anonim ***** válasza:
szurkolok,hogy túlélje :)
2011. ápr. 26. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 A kérdező kommentje:
eddig úgy tűnik, hogy jól van a túlélő...
2011. ápr. 26. 14:52
 16/27 A kérdező kommentje:
És akváriumon belül nem tudnám elválasztani őket valamivel?
2011. ápr. 26. 14:53
 17/27 A kérdező kommentje:
úgy tűnik a másik garnélát nem bántja a bettám...
2011. ápr. 26. 15:01
 18/27 A kérdező kommentje:
lehet hogy a másik garnéla nem volt neki valamiért szimpatikus :/
2011. ápr. 26. 15:02
 19/27 anonim ***** válasza:

biztos van valamilyen módszer az akváriumon belüli elválasztásra,de ötletem sincs hogy lehetne megcsinálni.esetleg üveglapot tudnál vágatni az aksiba,és 2 részre tudnád osztani,de akkor:

1) kicsi lenne a tér a bettának

2) mivel sürgősen kéne az elválasztás,nem igazán jó ötlet :/

abban ne nagyon reménykedj,hogy békénhagyja a garnélát a betta...mi is ezt hittük az egyik csigánkkal,amit reggelre még a házából is kiszedett :/ és megette :/

2011. ápr. 26. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:

Veszel egy ilyen négyzet alakú szunyogháló dobozkát, amibe az ivadékhalakat szokták rakni, pl az atlantiszba ez olyan 500 Ft, máshol nem tudom mennyi.

Abba be lehet rakni a garnélát, az még lehet örülne is, mert a szunyoghálón megmaradó algát, koszt lekajálja.

Hát nem nagy az akvárium, de úgy a betta már nem tudná zaklatni a garnélát.

2011. ápr. 26. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!