Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Le fog tisztulni szerintetek?

Le fog tisztulni szerintetek?

Figyelt kérdés

Most toltottem meg homokkal es kovel az uj akvariumomat 90 litres.

Nagyon zavaros,nem latok a vizben 5 centit,le fog tisztulni?

Pedig jol kimostam a homokot is es a kovet is

S ha le ulepszik a szuro nem fogja felkavarni


Legyszi irjatok!


2011. máj. 1. 12:50
 1/5 anonim ***** válasza:
hát szerintem nem fog letisztulni :/ Kifőzted a homokot??? Legalább 1 órát kellett volna főzni! Meg homok helyett akkor inkább már aprószemű kavicsot javasolnék...A homok tönkreteheti a szűrődet is
2011. máj. 1. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Persze hogy kifoztem, akkor nem fog letisztulni?
2011. máj. 1. 13:20
 3/5 anonim ***** válasza:
De, persze, letisztul, ez természetes. Mondjuk durvább homokot érdemes használni, a nagyon finomat gyakran fel fogják kavarni a halak. Amíg nem ülepszik le, addig ne használd a szűrőt, mert csak eltömődik. Később már nem lesz ilyen gond. De mondom mégegyszer, a nagyon finom homok nem alkalmas akvarisztikai célra.
2011. máj. 1. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Botia halat ne rakjál bele, mert az feltúrja, de amúgy le fog tisztulni, persze.
2011. máj. 1. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 gfero ***** válasza:
hát ha nagyon finom homok van benne idővel a szűrődnek annyi lesz.mert a harcsák fel fogják túrni .esetleg ha teszel kívülről perlón vattát nem fog homok kerülni a szűrőbe .de akkor se alkalmas finom szemű homok esetleg kis akváriumba szivacsszűrővel.
2011. máj. 1. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!