Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Elegen lesznek? (Kérdésed túl...

Elegen lesznek? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés

6 narancs uszóju p.h.

10 neonhal

8 törpe szívóharcsa

2 db vitorláshal...


100 Literes akváriumban lennének...

ezek így jók lesznek vagy kell még hozzájuk vagy talán vegyek ki belőlük???


mi a véleményetek?


2011. máj. 1. 23:39
 1/9 anonim ***** válasza:

Mi az a narancs uszóju p.h. ?

10 neonhal elfér, persze

8 törpe szívóharcsa is elfér

A vitorlások kb 5 év alatt nőnek nagyra, addig elmegy nekik a 100 lit szerintem.

2011. máj. 1. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
narancsúszójú páncélos harcsa.....bocsi!:)
2011. máj. 1. 23:57
 3/9 anonim ***** válasza:

Hát én azt nem ismerem :)

A vitorlásnak mondjuk magas akvárium kell, olyan 40cm-s, mert az így föl-le is úszik.

2011. máj. 1. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

[link] Erre gondoltam...


egyébként köszi a választ!

2011. máj. 2. 00:02
 5/9 anonim ***** válasza:

Jó, látom, mondjuk nem kis halak ezek, 8 centisek, de ilyen halam még nem volt, ezért erről nem tudok nyilatkozni. Nem tudom hogy ez mit művelne az akváriumban.


Majd a többiek megmondják, talán már alszanak.

Én meg csak azért vagyok fent, mert folytatom a hülye melómat, asszem éjjel 3-ra se leszek kész vele, mert helyette mindig Gyakorikérdésekezek :)

2011. máj. 2. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Elegen lesznek? kérdésedre a válasz, meg hogy igen, mert az sose baj ha nincs túltelepítve az akvárium, akkor nem kell oly sűrűn takarítani az előnye megvan.
2011. máj. 2. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A két vitorlást ne vedd meg, nagyon kicsi nekik a hely, akármekkorák is. Egyébként se 2-t szoktak venni, mert párválasztók, saját maguknak választják ki a párjukat és nem neked kell 1 hímet és 1 nőstényt venni...szóval ha nem lesz minimum 150-200 literesed felejtsd el a vitorlást. Helyette vegyél valamelyik gurámi fajtából 1 párt.
2011. máj. 2. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A vitorlásról én is lebeszélnélek. Amúgy korrekt az összeállítás. És a gurámi valóban jó megoldás helyette.
2011. máj. 2. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szerintem rendben van, egy ideig a vitorlás is elmegy, bár valóban erősen határeset.

Viszont olyan jó kis dél-amerikai akvárium, hogy gurámira tuti, hogy nem cserélném a vitorlást! Nekem nagyon környezet idegen lenne.

(Még egy zárójeles megjegyzés. A narancs úszósat hívjuk nyugottan Sterbainak, megérdemel ennyit az öreg. Gyakorlatilag az utóbbi pár év japán-amerikai hatást, fejlődést, publikációkat leszámítva minden, amit az akvarisztikáról tudunk, valahogy kötődik Sterbához.

Lehet szerző, térsszerző, lektor, vagy csak lefordítva magáévá tette az eredményeit néhány lelkes amatőr, de hogy szegről-végről valami köze van hozzá, szinte teljesen biztos.

Most is az ő eredményeiből él az egész német akvarisztikai piac, serástól, mindenestől.)


Bocs az offért.

2011. máj. 2. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!