Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Betehetem az akváriumba?...

Betehetem az akváriumba? (sürgős. Lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A ház dekorálásához maradt nekünk egy rakat szép lapos dísz-mészkövünk. Egy kisebb darabot behoztam, rácsepegtettem ecetet és ahogy sejtettem pezseg.Ezt Afrikai sügérekhez is esélytelen berakni ugye?


2011. máj. 2. 09:52
 1/5 anonim ***** válasza:
a falevelet garnéláknak szoktak betenni, vagy tealevelet amúgy semmi haszna, hamar lebomlik, mocskolja a vizet.
2011. máj. 2. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
bocsi, ez az előző kérdésre írt válaszom, bemásolom oda :). Mészkövet lehet rakni sügéres akváriumba, azomban felesleges keményíteni az amúgy is kemény magyar vizet.
2011. máj. 2. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igen, de elég nagy mennyiségre gondoltam. Nálunk extra lágy a víz , és ha az egészet lággyal töltöm fel és rakok bele sok mészkövet akkor ugye bekeményedik.
2011. máj. 2. 10:30
 4/5 anonim ***** válasza:
Akkor mindenképp tedd be a mészkövet, mert a sügérek nem bírják a lágyat.
2011. máj. 2. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
okés, köszi a válaszokat.:)
2011. máj. 2. 10:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!