Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Melyik az a hal esetleg csiga...

Melyik az a hal esetleg csiga amelyik megeszi a zöld fonalalgát?

Figyelt kérdés
2011. máj. 4. 22:28
 1/3 anonim ***** válasza:

Sziámi ormányosmárna - elvileg. [link]


Nekem is ezt tanácsolták, de nem vettem észre változást. Aztán véletlenül belevittem néhány barna csiga petét az újonnan vásárolt növényről, azóta 'patyolat tiszta', komolyan. Pedig még bosszankodtam is, mert utálom a csigákat, de így már egyáltalán nem bánom. :D Ha meg nagyon elszaprodnak, akkor szétnyomkodok párat (tudom, brutális, de hát most mit csináljak) és a többi hal megeszi.

2011. máj. 4. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Platypus ***** válasza:
Az amano garnéla elvileg eszi. Az enyémet láttam már fonálalgát enni, de látható mennyiség még nem fogyott belőle.
2011. máj. 4. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én a 112L-esbe vettem 5 sziámi ormányost (valódit, mert különben árulnak gagyit is) és 1 hónap alatt kipucolták teljesen. Azóta szinten tartják az állapotot. Vigyázz hogy milyet veszel ha veszel ilyet mert sokhelyen átvernek vele. Onnan tudod megkülönböztetni hogy a valódinak a fekete csík az oldalán folytatódik a farokúszóján is. Ez fontos mert egyébként nem ér semmit.
2011. máj. 7. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!