Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Ez miért lehet? Guppimnak a...

Ez miért lehet? Guppimnak a farokuszonya be van repedve már hónapok óta, illetve hiányzik belőle egy darab!

Figyelt kérdés
A többi halnak nincs baja, vele sincs más gond...Szerintem nem uszonyrothadás, de akkor mi lehet???? Szerintetek? Ettől lehet baj?
2011. máj. 8. 20:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehet megtámadta a többi hal.
2011. máj. 8. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szinte ugyanaz a "gondunk", nekem ezt írták válasznak:

http://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__halak-akvarisztika__1..

2011. máj. 8. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
igen ugyanaz a gondunk...:( köszönöm a válaszokat! amúgy te használsz valamit, vagy a tiednek használt valami? A többinek nem lett baja?
2011. máj. 9. 17:59
 4/4 anonim ***** válasza:
Próbáltam kezelni azt, amelyikról írtam, hogy régebben volt beteg. Semmi sem használt, de igy is soká élt még, csak nem volt olyan szép a farka, és másokat nem fertőzött meg. Az is lehet, hogy kellene más gyógyszerrel próbálkozni (én xantakridint használtam). A beteget kivettem külön helyre, míg kezeltem, nem akartam feleslegesen "mérgezni" a többit. Próbáltam sófürdőztetni is, de az sem használt..
2011. máj. 9. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!