Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Legolcsóbb levegőztető egy 15...

Legolcsóbb levegőztető egy 15 literes akváriumba mennyibe kerül?

Figyelt kérdés
2011. máj. 8. 21:15
 1/7 anonim ***** válasza:

Nekem a karanténom akkora, atman f300-as szűrőt vettem bele az egyben van a levegőztetővel. 2290 Ft volt, ennél kisebbet és olcsóbbat nem találtam. 100L/órás, állítható, bár a levegőztető csövét még így is le kel kicsit fojtani, mert nagy a sodrás. :)

De gondolom meg lehet oldani még olcsóbban is, majd jönnek úgyis az okosabbak. :D

2011. máj. 8. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
2011. máj. 8. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A légpumpa tényleg olcsó, de elvileg nagyon hangos, mert rezeg működés közben. :) Rakj valamit alá, hogy tompítsa a rezgést és a zajt.
2011. máj. 8. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Platypus ***** válasza:
Régi légpumpát akár 1000 Ft-ért is találsz az akvarista oldalakon. De ezek zúgnak, mint a fene. A te és a halaid lelki békéje érdekében jobban jársz, ha veszel egy kis belső szűrőt, pl. aquael fan mini, és egy normális méretű akváriumot. Egy rendes, csendes légpumpa többe kerül.
2011. máj. 8. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Hát igen, mondjuk a levegőpumpát fel lehet akasztani egy befőttes gumira, és akkor kicsit halkabb (ha csak szabadon lóg a levegőben), na de úgy is van egy ilyen monoton zúgása neki és azt nem lehet sokáig elviselni.

Én vettem 6 méter csövet hozzá pluszban, aztán a légpumpát bezártam a másik szobába és rácsuktam az ajtót, hogy csak a cső jöjjön át ide, de még úgy is hallom :)


Tényleg jobban jársz egy pici szűrővel,

pl egy "Elite mini" asszem 2300 Ft.

2011. máj. 9. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
nekem is atman 300-asom volt a legkisebb akváriumban, az került 1600 forintba. elvileg 30 literhez jó.
2011. máj. 14. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
ja, én keszthelyen vettem, utolsó voltam
2011. máj. 14. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!