Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Meddig tehetem vízzel?

Meddig tehetem vízzel?

Figyelt kérdés
Adott egy akvárium, gyári tetővel...meddig lehet tölteni vízzel? A tetejéből hány cm maradjon szabadon? Ha nagyon magas a vízszint nem lesz baja a neoncsöveknek???
2011. máj. 19. 20:59
 1/4 anonim ***** válasza:
A csöveknek nem, de praktikus okoból olyan 3 centi maradjon ki felül, mert néha bele kell nyúlni, aztán ha nagyon tele van, akkor folyik minden felé. De majd kitapasztalod, töltsd ameddig csak tudod, minden csepp számít :)
2011. máj. 19. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Szentpety ***** válasza:
Én a műanyag tető alsó peremétől számítva plussz egy cm magas vízmagasságot töltök. Sz@rul néz ki ha a víztükör és a műanyag tető között kivilágít a fény.
2011. máj. 20. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 gfero ***** válasza:
a víz a csövektől 5 cm -re kell kb hogy legyen
2011. máj. 20. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Doruss ***** válasza:
Hát, nekem mikor műanyag tetős volt még, odáig töltöttem, hogy a víz teteje egy szinten legyen a tető peremének az aljával. Az úgy néz ki jól. A csövekkel nem volt baj, mert kidomborodott a tető, így volt elég távolság a cső és a víz között.
2011. máj. 20. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!