Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Jól megcsináltam az akváriumom...

Jól megcsináltam az akváriumomat? És még jókat is csinálok vele?

Figyelt kérdés

90L-es az akváriumom!Van benne élő növény eléggé sok ha úgy vesszük!Van benne világítás is,de ez neoncső!

A HALAK::::9db neonhal,4db cápamárna,5db harcsa,1db csíkhal,5db kis guppi de el is lesznek ajándékozva,2db xifó el akarom őket adni vagy ajándékozni,2 nőstény betta,1 dánió sajnos,2 tetra!!!


2011. máj. 21. 10:46
1 2 3 4
 1/32 A kérdező kommentje:
Jah és van benne 2 alma csiga és még rakok bele jávai mohát!És még van 2 gömbmohám is!
2011. máj. 21. 10:47
 2/32 anonim ***** válasza:
a cápamárnákat sürgősen ajándékozd el! NEM EKKORA AKVÁRIUMBA VALÓK FOGD MÁR FEL!!!!
2011. máj. 21. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
És szürő is benne???????
2011. máj. 21. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 A kérdező kommentje:
Nem írtatok ilyet én nem az előző vagyok!Elvannak így is!Ugyan úgy uszkálnak de ne izgasson!
2011. máj. 21. 10:57
 5/32 A kérdező kommentje:
:)) Van benne eggyértelműen!!
2011. máj. 21. 10:57
 6/32 Doruss ***** válasza:

Hát ez így eléggé nem jó... túl sok halad van. és túl sokféle.

A guppikon és a xifókon kívül mástól is meg kéne még válnod. A cápamárna nagyon nem ide való. Annak sokkal nagyobb hely kell.

A bettának elég magas a hőmérsékletigénye, ezért nem mindegy, mivel társítod. Sima neonhal helyett inkább vörös kellene, vagy ne tarts bettát. A dánióval az a baj, hogy ha még veszel hozzá úgy, hogy csapatban legyenek, akkor már végképp szörnyű lesz a helyzet.

Nem, nem jól csinálod. Ekkora akváriumban nem lehet ennyi halat tartani, főleg nem ilyen sokfélét. Elhiszem, hogy neked ez így tetszik, de az a baj, hogy külöböző a fajok igénye, nem lehet mindegyikét egy akváriumban kielégíteni. Nézz utána a halaid igényének, és dönts el, hogy melyikek azok, amiknek megegyeznek az igényeik. (hőmérséklet, stb.) és vedd figyelembe a helyigényüket is.

2011. máj. 21. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 A kérdező kommentje:
Oké!Tudom egy kicsit sok a hal ezért ki is írtam hogy 7 hal repül az aksibóóóól!Nem szeretem a túlzsugorított aksit én se! :( De így jött össze!Néhány hal el fog menni az aksiból és akkor lesz hely az aksiban!
2011. máj. 21. 11:04
 8/32 Doruss ***** válasza:

"Ugyan úgy uszkálnak de ne izgasson!" - persze, hogy úszkálnak, mert mi mást csinálnának? De csak azért, mert úszkálnak, nem jelenti azt, hogy jól is vannak. Mert nem tudnak tiltakozni, nem tudják kimutatni, hogy szenvednek. De ha ezt nem vagy képes megérteni, akkor gondolj bele abba, hogy mi lenne veled egy kicsi szobában, összezsúfolva sok-sok másik emberrel, mindenféle nemzetiségűvel. Amikor szerinted túl meleg van, akkor ők fáznak, és soha senkinek nem lenne jó.

Na hát kb. ez a helyzet a te akváriumodban.

2011. máj. 21. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 Doruss ***** válasza:
Amúgy ha megszabadulsz azoktól, amit írtál, még mindig 7 halfaj lesz egyszerre az akváriumodban. Vedd már a fáradságot, csinálj egy táblázatot, írd bele a halfajaid igényeit és vedd már észre végre hogy nem lehet őket együtt tartani!!!!
2011. máj. 21. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 A kérdező kommentje:
:(( Jó oké de most vettem 1000ft-ért halat és aggyam oda valakinek ingyen? :( Ehez nincs kedvem!De egyépként a 25fok az megfelel mindeggyik halnak!Nem?
2011. máj. 21. 11:11
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!