Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Milyen halat lenne kihívás...

Milyen halat lenne kihívás szaporítani?

Figyelt kérdés
Ami elismerést váltana ki minden akvaristából:)Murr?
2011. máj. 21. 20:47
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%
Diszkoszhal
2011. máj. 21. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 gfero ***** válasza:
fekete szelem késhal ,tompa állú elefánthal,elefánthal,zöld üvegkéshal,egy kicsit könnyebb Ostoros szivárványhal
2011. máj. 21. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:
A diszkoszt talán reálisnak tartanám,lehet megpróbálom,köszi:)
2011. máj. 21. 21:10
 14/22 anonim ***** válasza:
Szaporítsd nekem azt az 5db galaxy rarbórámat ami itt van nálam.
2011. máj. 21. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
Galaxy razbórát akartam írni, vagy Gyöngy dániónak is hívhatod, ugyanaz.
2011. máj. 21. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 gfero ***** válasza:

hable válasza:

ezt egy esetben nagyon nehéz szaporítani ha mind az 5 db hím vagy nőstény ellenkező esetben lágy savas vízben én esővízben szaporítottam a dániokat

2011. máj. 21. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 Platypus ***** válasza:
Zebra plekó. Tízezrekbe kerül egy kifejlett példány, és gyönyörű. Otocinclus harcsa - olcsó, mert sok a vadbefogott, de a tenyésztése még egyáltalán nem szokványos. Aztán ott a zebra Otocinclus, az még magában is ritkaság. Amit hable is mondott, a gyöngy dánió, itthon még keveseknek sikerült, a kereslet hatalmas és vadbefogott halakból oldják meg. Ritka Bettafajták, ezekkel alig foglalkozik valaki itthon. Még egy szép halfmoont se nagyon lehet kapni, nemhogy valami ritkábbat. Boraras brigittae - nálunk senki se foglalkozik vele, igazi kihívás az ivadék felnevelése.
2011. máj. 21. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

Szaporíts nagytételben 10 féle Botia-t.

Az világ viszonylatban is elismerésre méltó.


Esetleg vadon fogott, még nem besorolt afrikai sügereket. Mondjuk ha elkapják a ritmust, akkor megállíthatatlanok, de addig akadhatnak problémák :) .

2011. máj. 22. 04:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

Kihívás? Elismerés?

Vörös neonhal. És a nyakadon sem fog maradni, mert hatalmas a kereslet rá.

Esetleg törperazbórák.

2011. máj. 22. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

Hát, hogy engem mennyire könnyű szaporítani, azt még nem tudom és nem is akarom megtudni :)


A többiek már felsoroltak mindent, ami érdekes, mindegyikkel érdemes lehet foglalkozni.


Belőlem egyébként egy szépen berendezett akvárium, megfelelően tartott halakkal már elismerést vált ki, nem olyan nehéz lenyűgözni :D

2011. máj. 22. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!