Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Mi bajuk lehet a guppyaimnak?...

Mi bajuk lehet a guppyaimnak? Lehet hogy terhesek?

Figyelt kérdés
van 2 guppym, persze van több is, de ez a kettő fura. rikító narancssárga színűek. nagyon szépek. a testük görbe. (farokúszó felfelé áll, fej lefelé) hasuk eléggé nagy. amikor az aksi mélyén úsznak, a hátsó részük emelkedik felfelé. talán terhesek?
2011. máj. 22. 00:14
 1/5 gfero ***** válasza:
sok minden lehetséges ha terhesek akkor a végbélnyílás környékén fekete.ha elállnak a pikkelyei akkor hasvízkor ha a hastájék sötét lett-vöröses esetleg bélsárt húz maga után akkor gyomor és bélgyulladás.esetleg fénykép?mekkora helyen tartod őket csinálsz hetente részleges vízcserét?mivel eteted hány hal van benne ?
2011. máj. 22. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem, ez inkább rossz tartási körülményekre, illetve beltenyészetre utal. Ezeket a beteg halakat el kellene különíteni.
2011. máj. 22. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Lehet hogy hülyeség amit mondok, javítsatok ki ha tévedek.

Nekem akkor viselkedtek így mikor véletlenül túletettem őket. A guppik az akvárium aljára húzódtak és nem tudtak felmenni, az egyik harcsa meg a víz tetején volt nem tudott lemenni. Külön raktam őket alacsony vízbe, és kb 4-5 nap koplalás után helyre jöttek.

2011. máj. 23. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

100 L-es az aquváriumom, és 18 halat tartok benne.. :)

Most nem rég vettem ezt a 2 guppit. igen, van fekete pont a végbélnyillásánál :D

2011. máj. 26. 18:47
 5/5 gfero ***** válasza:
ha fekete akkor azt jelenti hogy meg van termékenyítve nem ártana kétrészes szülőszobába rakni őket
2011. máj. 26. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!