Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » A mollyk hány napig terhesek?

A mollyk hány napig terhesek?

Figyelt kérdés
Nekem van több nőstény is,és szerintem terhesek de nem tudom hogy tényleg azok -e vagy csak nagy a hasuk. (1hím 2 nőstény)
2008. aug. 2. 11:30
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nem tudom pontosan mert régen nekem is voltak halaim de már kimen a fejemből minden , de ha jól emlékszem 1 - 2 ritka esetben 3 hónap a terhesség de az télleg nagyon ritka.Úgy tudod megállapítani hogy terhes - e az adott állat hogy ott a hasa és a farka között alul van egy halvány szüre folt vagy lyuk vagy mi. Ez a folt minnél nagyobb és feketébb / sötétebb színű annál közelebb van a szülési időpont. Ne felejsd el különrakni az anyát mert a többiek meg is ehetik a piciket. Ha sok születik megpróbálhatsz átrakni egyett a nagyokhoz és ha nem eszik meg akkor a többitt is rakd át.

2008. aug. 3. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Én olyanról is halottam már hogy 5 hónapig volt:O:ODe olyanról is aki 2 hónap után szűltek:)Szóval ez nagyon változó:D Az előző válaszoló szerintem összetévesztette a halfajtákat ő nem a mollyra gondoltolt hanem arra a guppira szerintem:)

Nézzük el neki--->xd

2008. aug. 3. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindkettőtöknek. És akkor addig legyen benne amíg meg nem szül?Ja és még valami ha már egyszer szült akkor mennyi idö után lesz megint terhes?:)
2008. aug. 3. 13:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!