Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Mennyibe kerül fenntartani...

Foxicom kérdése:

Mennyibe kerül fenntartani egy 54l-es édesvízi akváriumot?

Figyelt kérdés
2011. máj. 24. 09:44
 1/7 anonim ***** válasza:

Attól függ milyen gyakran cserélgeted benne a vizet, hány wattos melegítőt raksz bele, levegőztetőt, fényeket stb.


Néhány ezer forint havonta szerintem.

2011. máj. 24. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Frontosa ***** válasza:

1 kw áram kb. 45 Ft. Nekem kb. 2500-3000-ből jön ki havonta a nagy aki. A benne lévő technika teljesítményének függvénye az áramfogyasztás. Ki tudod számolni.

Üdv,

2011. máj. 24. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Durván 1-2000 Ft. Persze ki lehet sokkal pontoabban számolni.
2011. máj. 24. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Doruss ***** válasza:
Nekem pont ilyenem van. Az áram- és vízfogyasztását nem tudom, mennyibe kerül, de az nem túl drága. Nem emelkedett sokat a villanyszámla, mióta halaim vannak. :) Ezen kívül csak annyi, hogy veszel kaját, illetve amit még használsz (pl. vízelőkészítő, növénytáp...) ha elfogy. Szóval nem túl drága.
2011. máj. 24. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
54 literesnél ,maga a fenntartás elég jelentéktelen.Nekem is van egy és a rezsijét szinte nem is érzékelem,pedíg nem dúskálok a pénzbe.Havi 6-7 sörrel kevesebb,szerintem az elég.
2011. máj. 24. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!=)
2011. máj. 25. 12:23
 7/7 anonim válasza:
Nekem 144literes az aksim, az áramban nem látom a külömbséget,a víz az jelentéktelen,heti 30liter vizet csrélek,ez egy hónapban 120l. mintha 12szer lehúzod a WC-t. vagy 2vel többször fürdesz.... A halkaja,meg a fertőtlenítőszerek,vízlágyító kb 1-2ezer havonta..
2011. máj. 31. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!