Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Az akváriumból hol jönnek ki...

Foxicom kérdése:

Az akváriumból hol jönnek ki a vezetékek?

Figyelt kérdés
A szűrő, fűtés, stb. vezetéke
2011. máj. 24. 13:39
 1/7 anonim ***** válasza:
64%

Felül, általában sarokban:D

Ha gyári tető van rajta, azon van gyári kivezetés.

2011. máj. 24. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Igen, máshol nem nagyon tud, mivel körben üveg van.
2011. máj. 24. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
és ha űvegtetős kicsit elhúzva kell hagyni a tetőt?
2011. máj. 24. 13:55
 4/7 anonim ***** válasza:
nem az egyik sarka a hátsó falnál le van vágva a tetőnek és azon a lyukon van a kábelezés.
2011. máj. 24. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Doruss ***** válasza:
Attól függ, milyen az üvegtető. Ha minden sarka teljes, akkor kicsit elhúzva kell hagyni, de én amikor üvegtetőt csináltattam, azt direkt úgy kértem, hogy az egyik sarka le legyen csapva, hogy ott kijöhessenek a vezetékek.
2011. máj. 24. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Az én üvegtetőmnek nincs lecsapva a sarka, mert a merevítők miatt (körben felül is van) nem tudom teljesen a sarokba rakni a szűrő csöveit.

Kicsit lehúztam, amíg rajta volt az akváriumon. De meguntan folyamatosan húzogatni, akárhányszor az akváriumba nyúlta, vagy csak a halakat etettem. Így le is vettem az akváriumról.

2011. máj. 24. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A műanyagtetősnek meg van annyi holtjátéka, hogy kifér bárhol 1-2 drót (általában fél centivel nagyobb a tető, mint az akvárium).
2011. máj. 25. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!