Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Mivel tudok úgy nikecelt az...

Mivel tudok úgy nikecelt az akváriumhoz és egymáshoz ragasztani, hogy az tartós legyen, és ne ártson a halaknak?

Figyelt kérdés
2011. máj. 24. 18:33
 1/7 anonim ***** válasza:
Csemperagasztó, FBS, Műgyanta.
2011. máj. 24. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Murr válasza hülyeség. Mintből oldhat ki a víz adalékanyagokat!É mérgező lehet.

Ezeket olvasgasd el:


[link]

2011. máj. 24. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Utolsó! Ezek között is van csemperagasztó, fbs, és műgyanta.
2011. máj. 24. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én nem olvastam végig a cikkeket, hagy olvasgasson....
2011. máj. 24. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Salx Narval ***** válasza:
Én sziloplasztal ragasztottam az akváriumot és a hátfalat is, kb 1000Ft egy flakon.Ha érdekel megadom a típusát,25 éve ezt használom akvarisztikai ragasztónak.Bizonyára vannak drágább és jobb ragasztók is, de én kitartok a bevált dolgok mellett.:D Sokan bekenik a felületet műgyantával, csemperagasztóval és meg is festik tetszőleges színűre.Én ezzel nem vacakoltam, úgy ahogy elkészült beragasztottam, a többit ellátták az algák és a mohák. Tény, hogy hülyén néz ki fehéren, ezért faszénporral kicsit beszürkítettem, hogy addig se legyen kirívó, amíg be nem növik az algák, mohák.:D
2011. máj. 25. 04:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Az FBS=sziloplaszt :)

Kedves második válaszoló. Ezekkel az anyagokkal csinálják/csináljuk az összes hátteret, az általad linkeltek közt is mindegyik ezek egyikét alkalmazza.

De szívesen meghallgatom a te ajánlatodat is (ja, hogy az nincs, csak okoskodsz?), illetve figyelemmel olvasom, hogy milyen káros anyagok oldódnak ki ezekből. Előre is köszönöm.

2011. máj. 25. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Lehet kapni olyan gyári háttereket, amik műgyantából készülnek. Ezeket FBS-el szokás beragasztani az akváriumba, úgyhogy abból nem oldódik ki semmi. Különben meg az akvárium is FBS-el van összeragasztva... már amelyik.
2011. máj. 25. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!