Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Átrendeztem. Mi kéne bele és...

Átrendeztem. Mi kéne bele és mi nem, hogy jobban nézzen ki?

Figyelt kérdés

[link]


A golyók azok riccia szunyoghálóban, majd kifüvesedik gondolom. 3 kis faágra meg karácsonymohát tekertem, hátha karácsonyfa lesz belőle. Meg van egy fa kerítés baloldalt. Más ilyen agyament hülyeség nincs benne asszem.


2011. máj. 27. 02:07
1 2
 1/12 Salx Narval ***** válasza:
Szép lesz ez Hable, csak várni kell amíg beindulnak a növények.Az ágakkal még bajod lehet, túl vékonykák, félő, hogy hamar elrohadnak.Vegyél csersavport a gyógyszertárban és 4-5 napig áztasd csersavporos vízben az ágakat, az nagyon jól konzerválja a fát,10 liter vízhez 1-2 kávéskanálnyi kell, öblítés után mehet vissza ( esetleg cseréld le, vastagabb gyökerekre ).Nekem tetszik és szívesen megnézném pár hónap múlva. SN.
2011. máj. 27. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
22%
Nekem a levegőztető nagyon hiányzik, vagy raknék többet, vagy raknék a hátuljába egy nagy hosszú levegőztetőt, olyan szép ahogy a háttérben levegő buborék függöny van. A növényeknek is jó, meg a halaknak is a folyamatos oxigén dúsítás!
2011. máj. 27. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
szép lesz, de milyen halakat akarsz belerakni?
2011. máj. 27. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
szép. de akkor lenne igazán gyönyörű, ha olyan sziklából, mai a bal sarokban van, lenne az akvárium többi részeiben is.
2011. máj. 27. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Szerintem is nagyon szép lett, mint mindig.

Mondjuk nekem is még egy olyan szikla hiányzik, persze látom, hogy a másik is olyan, csak a formája más, de akkor is :)

Meg szerintem megpróbálkozhatnál majd egy fehér háttérrel, nagyon jól mutat az ilyenekhez.

Viszont a halaidat kicsit sajnálom, szegényeket annyit pakolászod, egy utazás az életük :)

2011. máj. 27. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

1db filamentosa volt benne, meg törpe szívóharcsák, de átraktam őket a barátom akváriumába.

Megnézem majd hogy van e még hasonló formájú kő a boltban.

2011. máj. 27. 13:47
 7/12 anonim ***** válasza:

Szia! Nagyon szép lesz, én csak annyit kifogásolnék hogy kéne egy "támaszkő" (Soeishi )az '"égeb törő csúcs" mellé.

A karácsonyfa is egy nagyon jó ötlet, én is gondolkodok rajta, csak, elég furán fog kinézni.


És bocsáss meg, hogy eddig csak kritizáltam, de dicséretből nem lehet olyan jól tanulni:D

Sok sikert hozzá, nagyon szép lesz!

2011. máj. 27. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Hát ilyen követ tudtam venni.


[link]


[link]


[link]

2011. máj. 27. 21:45
 9/12 A kérdező kommentje:

Most néztem meg mi az a Soeishi, látom, erről beszélsz, jól nézne ki, jah:

[link]


Az enyém az most nem olyan lett, de ha raknék fektetve is követ a csúcsok két szélére, és lenne mondjuk 3 csúcs középen, akkor hova férne a növény? Nem tudom.

2011. máj. 27. 21:54
 10/12 A kérdező kommentje:

Ledöntöttem az egyik sziklát. Lehet, hogy így jobb, nem tudom, mind1 :)


[link]

2011. máj. 27. 23:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!