Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Átrendeztem. Mi kéne bele és...

Átrendeztem. Mi kéne bele és mi nem, hogy jobban nézzen ki?

Figyelt kérdés

[link]


A golyók azok riccia szunyoghálóban, majd kifüvesedik gondolom. 3 kis faágra meg karácsonymohát tekertem, hátha karácsonyfa lesz belőle. Meg van egy fa kerítés baloldalt. Más ilyen agyament hülyeség nincs benne asszem.


2011. máj. 27. 02:07
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Szia! A Soeishi-vagyok, sokkal jobb lett!

Tudom elmehet a ***, de most így a karácson mohás "fák" lettek nagyon szabályosak.

De határozottan jobb lett! Nagyon tetszik! Milyen halak lesznek benne?

Co2 hogy lesz megoldva?

2011. máj. 28. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Jövőhéten összerakok egy CO2-t házilag, 2 palackkal (az egyikbe az élesztő+cukor, a másikba meg víz) aztán a csövet hogy vezessem a vízbe, ennek még utánanézek.


Hát félek, hogy kinyírnám a halakat a CO2-vel, szóval most semmit. Majd ha már profi leszek a CO2-ben, akkor rakok bele pici halakat és garnélákat :)

2011. máj. 28. 14:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!