Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » A cápák a sós vagy az édes...

A cápák a sós vagy az édes vizet szeretik jobban? Mind a kettőt egyaránt?

Figyelt kérdés
A Karib-tengerben vagy a Fekete-tengerben a partok közelében élnek (akármilyen) cápák? De kérdésemnek nem ez a lényege, hanem amit fent írtam.
2011. júl. 20. 19:09
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem a pálinkát jobban szeretik.
2011. júl. 20. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%

nem mert a bort ;)

szilvásbuktával mert azt szeretik xD

2011. júl. 20. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 UnkownMan válasza:
90%
Ez cápától függő. Van édes és sós vízi cápa is.
2011. júl. 20. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
67%

Ha értelmes választ nem tudtok írni, akkor inkább ne is írjatok semmit!


Ugyanis egyértelmű, hogy a sört szeretik!

2011. júl. 20. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
90%

Természetesen a sósat. Édesvizit konkrétan 1-et ismerek, meg szintén 1-ről tudok, ami sósvizi elvileg, de jól bírja a só ingadozást, és fel szokott úszni a tengerból a folyókba, jól bírja az édes vizet.

Ami a Karib -tengert illeti, érdekes, hogy pont ez érdekel, mert (többek közt) ott elég gyakran előfordul amiről beszéltem, a bikacápa, ami az édesvizet is bírja.

A sekély tengerpartot is kedveli, és Dél-amerika (édesvízi) folyóiba is fel szokott úszni. Ráadásul az egyik legagresszivabb cápa :)

A Fekete tengerben nem tudom, vannak e cápák, szerintem nem jellemző. A Vörösben tuti, hogy vannak!

2011. júl. 20. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
54%
Általában ahol a helyiek eszik őket ott kevesebb :D Amúgy ezt most nem poénból írtam.
2011. júl. 20. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!