Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Ez van most a 80 literesemben,...

Ez van most a 80 literesemben, szeretnék mellé még egy kisebb testű csapathalat, melyiket ajánlanátok?

Figyelt kérdés
10 fekete neon, 7 corydoras aeneus (ennyi cory sok?) van most benne. Ami nekem tetszik az a barbus titteya, meg a kolibrihal. Baltahasú lazacokat szerettem volna igazából, de akkor az egész aki nagyon szürke lenne, igaz ki tudja, lehet nem is lenne csúnya.. A víz cseres, ez igy tetszik is, a neonok is jól mutatnak benne (szerintem). Olyan természetesebbenk hat. De jöhet bármilyen ajánlat, tanács, előre is köszi!!
2011. máj. 27. 09:47
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem sok a cory, csapathalak, kell belőlük a 7 db.

Viszont én még egy rajt már nem erőltetnék be 80 literre, sajnos az úgy már nagyon sok lenne. Esetleg 5 titteya még elmegy, ők nem "fogyasztanak" sokat, de inkább egy hím bettával próbálkoznék a helyedben, vagy egy mézgurámi párral.

2011. máj. 27. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Mézgurámikkal sajnos nem volt szerencsém, eddig kétszer voltak, mindkét esetben az egyik fél elpusztult, a másik már nem fogadott el maga mellé másik párt.. A hím bettát meg a barbusokat még meggondolom, köszi a tippet, vagy egyik lesz, vagy a másik :)
2011. máj. 27. 12:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!