Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Mikor telepíthetem az új halakat?

Mikor telepíthetem az új halakat?

Figyelt kérdés

9 napja vette őket anya (2 db), darakórosak voltak, azonnal megkapták még aznap a kezelést (parakill turbó, hőfok, só), másnapra el is tűntek a pöttyök róluk, azóta tünetmentesnek látszanak, esznek, elevenek.

(Természetesen karanténban vannak.)


2011. máj. 29. 12:54
 1/3 anonim ***** válasza:
Várd meg a két hetet mindenképp. A halaknak is rosszat tesz a környezet változás, könnyen kialakulhat újra a betegség. A kezelést remélem nem a tünetek elmúlásáig csináltátok, hanem végigvittétek a legalább 6 napos kúrát, de a 9 sem ártott volna.
2011. máj. 29. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Persze, hogy végig vittem, nem csak felületesen kezeltem. :) (1. nap kezelés, 3. nap vízcsere újrakezelés, 6. nap vízcsere(40-50%) újrakezelés)

Mai napon is raktam ugyan bele, bár már kevesebbet, meg sót is pótoltam. Csak kíváncsi voltam, hogy rakhatnám-e már holnap, holnapután őket, de akkor megvárom a 2 hetet. :)


Köszönöm a választ.

2011. máj. 29. 13:29
 3/3 anonim ***** válasza:
Nincs mit. Örülök, ha valaki ennyire normálisan bánik a halaival. Biztosan jó helyük lesz/van.
2011. máj. 29. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!