Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Szerintetek ez megéri?

Szerintetek ez megéri?

Figyelt kérdés

Az aldiban most akciós lesz az akvárium szett:

[link]

11.893 forintba kerül ha az újságból kivágott kuponnal veszem meg. Szerintetek megéri megvenni? Máshol az ilyeneket 18-20ezer körül láttam. Válaszokat előre is köszönöm.


2011. máj. 31. 15:49
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Nekem még nem jött ilyen újság! :( Pedig jó lenne! Én is megvenném szerintem! Engem csak az zavar hogy semmi konkrétum nincs írva a tartozékok típusával kapcsolatban. Bár vettem már náluk no name terméket, amit már vagy 2 éve használok semmi probléma vele pedig műszaki cikk, szóval lehet beruházok rá! Az a 3 év garancia is jól hangzik.
2011. máj. 31. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező! Amúgy mikor érkezett az újság hozzád? Mert akkor nekem is el kell kezdenem kutakodni! :D
2011. máj. 31. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Nekem tegnap azaz hétfőn délután volt a postaládámban. Én is pont ilyen szettet terveztem venni és már ki is néztem egyet egy állatkereskedésben, de az 19 ezer volt és ugyan ilyen. Úgyhogy inkább ezt veszem meg. Az alkatrészek márkájáról tényleg nem lehet semmit tudni, de 3 év garancia van rá. Igaz nem nagy márkák de eddig még nem csalódtam az aldis műszaki cikkekben, pedig már vettem ott fényképezőt, gps-t is.
2011. máj. 31. 22:50
 14/17 anonim ***** válasza:
Közben megleltem az újságot én is! :D Igen-igen én is ezért fogom megvenni szerintem, mert a műszaki cuccaikban még nem csalódtam, egy próbát megér! Ha pénteken jön a fizu, rohanok is az Aldiba! :D
2011. jún. 1. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Megvetted? Mi ma megvettük, nem néz ki rossznak, de még most fogom elolvasgatni mi hogy merre! :)
2011. jún. 2. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Nem tudtam venni, sajnos elfogyott délután tudtam csak kimenni és már elfogyott de azt ígérték, hogy lesz még.
2011. jún. 3. 09:12
 17/17 anonim ***** válasza:
Itt se volt már az egyik üzletben, csak a másikban. Ott is csak azért (szerintem) mert nem volt kiírva az akciós ára. :D
2011. jún. 3. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!