Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Milyen lenne számotokra az...

Milyen lenne számotokra az álomakvárium? Vagy már sikerült megvalósítani amit elképzeltetek?

Figyelt kérdés
Nekem még nem, hiányoznak dolgok még, de már alakul, élvezem az informálódást, rendezkedést, vásárolgatást, nemrég lett kicsit nagyobb akváriumom.
2011. máj. 31. 19:23
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem sikerült végre. Egy 600 l-es Afrikai sügéres akvárium. Meg egy 200 l-es mollys aksi.
2011. máj. 31. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hát nekem az állom akvárium egy ADA termékekkel berendezett 200 literes növényes akvárium, és egy 10000000 literes detto növényes diszkoszos/vitorlásos. Annyira nem is nagy, mert 5méter szer 1 méter szer 2 méter.


De ami várhatóan meg fog valósulni az egy kb 70 literes Hight Tech akvárium. Sajnos minimális számú ADA termékkel, de akkor is egy igazi profi növényes! Mondjuk még erre is várok még 2-3 évet, de a pénz nagyjából megvan rá.

2011. máj. 31. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Nálam ez úgy megy, hogy elérem, amit szeretnék, aztán másnap jön a következő elképzelés :)

Mindig van még mit venni vagy eladni, áttenni egyik helyről a másikra, satöbbi. Ha meg már nincs, jöhet az új akvárium.

Soha nincs vége :)

2011. máj. 31. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Salx Narval ***** válasza:
100%
Úgy-úgy, ahogy Murr írja.Több mint 30éve nyomom az ipart, de nincs végleges állapot.Sok mindent kipróbáltam már,de mindig vannak új álmok.Most arra várok, hogy a már elkészített hát és oldalfalakat beépíthessem.Egy akvarista mindig gyerek marad szerintem, de jól van ez így.:D SN.
2011. jún. 1. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Egy akváriumot művészet berendezni szépre. Próbálkozok, és nem adom fel, de nincs benne nagy sikerélményem. Örök elégedetlenkedő vagyok és ez motivál abban, hogy csináljak egy szebbet, csak néha azt sem tudom hogy mi az álmom, és úgy nehéz.


Néztem már sok képet, és mindig tetszik valakinek az akváriuma, de sosem láttam még a tökéletest, egy olyat, amit ha sokat nézek, akkor is tetszik.

2011. jún. 2. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!