Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » A mai világban az önmegvalósít...

A mai világban az önmegvalósítás tiszavirág életű? A mai világban ahol mindenkinek meg kell felelned mert eláshatod amúgy magad, hogyan lehet megvalósítani önmagad?

Figyelt kérdés

Ahhoz hogy legyél valaki segget kell nyalnod keményen hogy előbbre juthassál mert ha nem teszed akkor halálra vagy ítélve...egy olyan ember aki lesz.arja a segg nyalást és csak önmagát akarja megvalósítani hogy az lehessen aki valójában szeretne lenni...hogyan tud egy ilyen ember érvényesülni amikor mindenhol klikkesedéssel szembesül az ember és ha nem nyalsz úgy ahogy ők akkor kiutálnak...

Ha szembe szegülsz és érvényben hozod a valódi szabad énedet akkor egyből támadások érnek hogy hogy lehet ilyen ez az ember,mert hogy meri magát vállalni és nem seg.get nyalni...

Szóval kérdem én a mai világban ahol mindenki meg alar felelni a másiknak és a pénz dönti el hogy ki vagy hogyan lehet valaki önmaga úgy hogy közben nem végezze híd alatt?


2011. nov. 5. 10:00
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem igaz. Ezek csak kifogások arra, hogy miért nem vagy képes megvalósítani az álmaid. 19 éves vagyok, soha senkinek nem nyaltam sehol, és már most szakmába vágó munkám van. Csak tudod én minden létező lehetőséget megragadtam és kihasználtam, és mikor csinálni kellett, csináltam. Ha volt 2 napom arra, hogy 50 oldalt írjak, akkor megírtam. Nem rinyáltam, hogy lehetetlen.
2011. nov. 5. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ez tényleg csak kifogás. Még soha a történelem folyamán nem volt olyan, hogy ennyire ne kellett volna megfelelni másoknak. Eddig még mindig kivétel nélkül az volt, hogy aki összeveszett a királlyal/gróffal/főpappal/pártfunkcionáriussal, egyszerűen kivégezték. Azt is, aki olyan véleményének mert hangot adni, hogy pl. véleménye szerint a Föld gömbölyű.

Szánalmas dolog a "mai világot" hibáztatni azért, mert nem vagy képes elérni, amit akarsz. Meg aztán mondd meg, kérlek, őszintén, mi az a nagy önmegvalósítás, ami miatt kockáztatod, hogy a híd alatt végzed?

2011. nov. 5. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A megalázkodás és a szolgalelkűség közt nagy különbségek vannak. Amiről úgy érzed, hogy ez már tényleg nem méltó hozzád, akkor odébb állhatsz, de a jövőben megint adódhat hasonló szituáció. Magaddal kötöd meg az alkut a praktikum figyelembevételével. Örökösen menekülni sem lehet. Nincs nagy gond azzal, ha az ember felfele nyal, csak közben ne rúgjon lefele.Ne tartsd magad különbnek. Alap. Ha megalkuvás közben fájdalmat éreznél, az csak az egó fájdalma, a csalódás is csak az egónak fáj, sőt még az önmegvalósítás is az egó kívánsága.
2011. nov. 5. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Kérdező, fogadjunk, hogy 18alatt vagy...
2011. nov. 5. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Engem már rúgtak ki miatta, hogy nem nyaltam senki valagát, tehát megértelek. Mivel nem éltem a régi korokban, nincs hasonlítási alapom, de a mai helyzet is felháborító. Egyébként biztos lehet előre jutni így is de hatalmas kitartás kell hozzá.
2011. nov. 5. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!