Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Mi fajtájú a képen szereplő...

Mi fajtájú a képen szereplő hal? Hol él? Mit lehet róla tudni?

Figyelt kérdés

[link]


Nem találom sehol, hiába google... mély tengeri hal lehet,de én nem értek hozzá, kérném a közönség és szakértő véleményét.


2011. máj. 31. 21:30
 1/9 anonim ***** válasza:

Szerintem ő valamilyen cápa.

Így nem is ebbe a kategóriába való, hanem a vadállatokhoz, ott talán többet tudnak segíteni.

2011. máj. 31. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Megjelölöm a kérdést, mert engem is érdekel, hátha később lesz valami válasz.
2011. máj. 31. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Platypus ***** válasza:
2011. máj. 31. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Salx Narval ***** válasza:
Hát, amit az én gyenge nyelvtudásommal ki tudtam bogarászni erről a halról az nem túl sok.:D Ez egy mélytengeri ( 3000m ), ritka, tüskés cápa, tövisesnek cápának is említik.Kifogták, megvizsgálták és rövid ideig egy akváriumban is megnézhették az érdeklődők, de úgy döntöttek visszaengedik, mert nemtudták a megfelelő körülményeket biztosítani számára.Nagy vonalakban ennyi.SN
2011. jún. 1. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Forma alapján lehet,h tényleg cápa, de ott sem találom... (köszi a kis angol tudást,mert nekem csak a google fordító van, így ez is segítség) Lehet,h nem is fogok róla több infót és képet találni?
2011. jún. 1. 08:43
 6/9 Platypus ***** válasza:
Ne bénázz már, ott linkeltem neked egy cikket róla, minden benne van ami egy alapos kereséshez szükséges :) Prickly shark vagy Echinorhinus cookei néven keress rá. Ha angolul nem is tudsz, képekkel tele van a gugli.
2011. jún. 1. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Salx Narval ***** válasza:
2011. jún. 1. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Salx Narval ***** válasza:
2011. jún. 1. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Salx Narval ***** válasza:
2011. jún. 1. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!