Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Most vettem egy pillangó...

Foxicom kérdése:

Most vettem egy pillangó tarkasügért, nagyon gyorsan lélegzik (mozog a kopoltyúja) ez normális?

Figyelt kérdés
2011. jún. 2. 19:48
 1/8 anonim ***** válasza:

Nem igazán. Milyenre állítottad be a keménységet és a ph-t?

Megkérdezted, hogy előtte mennyire volt lelágyítva a vize?

2011. jún. 2. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 gfero ***** válasza:
nem normális.én nem értem miért kell a legnehezebben tartható halat megvenni ami nem is olcsó egy kezdőnek.a legkisebb víz minőség romlásra megdöglenek.szerintem vidd vissza.egy erős szűrést igényel meg nem árt egy savas lágy víz nekik.
2011. jún. 2. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Platypus ***** válasza:
Két dolog miatt szokta egy hal ezt produkálni. Az egyik az oxigénhiány, a másik az ammóniamérgezés.
2011. jún. 2. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A hirtelen vízparaméter változás is okozhatja.
2011. jún. 2. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ramirezi? Nálunk az csapvízbe van. Esetleg csinálj egy kis vízcserét.
2011. jún. 2. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 gfero ***** válasza:
az hogy nálad csapvízben van lehetséges sőt biztos hogy lassan hozzá lett szoktatva.de meg kelet volna kérdezni a boltban hogy milyen vízben volt tartva mert lehet hogy akkora a vízparaméter különbség hogy egyből sokkot kaptak.de mint ahogy írták lehet oxigén hiány is bár ebben az esetben nem csak ez lehet a gond
2011. jún. 3. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Najah, nem lenne egy hátrány megkérdezni, pl fel is hívhatod a boltot, ha még él a halad.
2011. jún. 3. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
már régóta van egy pár ramim és teljesen normálisan lélegeznek!!!
2011. jún. 3. 12:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!