Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Valaki ismer ilyen hal fajtát?

Valaki ismer ilyen hal fajtát?

Figyelt kérdés

Nem kell neki fűtő, ilyen neonfény, szűrő stb, és 40 literes aksiban elél.


Szóval elég igénytelen hal.


2011. jún. 6. 19:01
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
Mű hal, esetleg.
2011. jún. 6. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
0%
Guppi, algaevő - ezek nagyon szívósak (tapasztalatból mondom), és szépek :)
2011. jún. 6. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
19:07-es vagyok. Nekem 20 literesnél nagyobb akváriumom nem volt, ekkorába már lehet, hogy szükséged lesz szőrőre és fűtőre.
2011. jún. 6. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
90%

Szűrő nélkül nincs akvárium. Tehát az minimum kell.

Világítás nélkül nem tarthatsz növényt, anélkül ronda az akvárium, a halat sem látod, meg nem is tarható fenn egészséges akvárium.

Igénytelen hal nincs, csak igénytelen akvarista.

Ajánlanám az ékszerteknőst, neki csak egy fűtő kell, de ilyen hozzáállással inkább ne tarts állatot.

2011. jún. 6. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 A kérdező kommentje:

Murr.


Tudod ez nem hozzáállás kérdése, csak tudod szüleim nem keresnek annyi pénzt, hogy 30-40 ezret költsek állatra, sajnos

2011. jún. 6. 19:14
 6/35 anonim ***** válasza:
0%

Ha nincs pénz, vegyél 15-20 literes akváriumot. Abban vígan elél egy hím és egy nőstény guppi meg egy algaevő. A növényeimnek sem volt szüksége semmi extrára. A guppik egyébként könnyen szaporodnak, lehet, hogy születne kishaluk (nekem sok született), sajnos a legtöbbet elfogyasztják :(

Én a 2 literes akváriumomba vettem gömbmolly-t meg bettát is, de ők nem bírták sokáig, nem szívós állatok. Ha jól tudom a szifó is jól bírja, habár ilyenem nekem soha nem volt, csak a nővéremnek.

2011. jún. 6. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
Akkor ne tartsál inkább halat! Az akvarisztika költséges hobbi! Vegyél egy hörcsögöt. Az kijön havi egy ezresből. A feltételeidnek, egyetlen hal sem felel meg...
2011. jún. 6. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
0%
nem is kell annyi. Az akvárium megvan már. Az enyémben még van egy szűrő (3000Ft) alján kavics, benne művirág. A világítás úgy van megoldva, hogy ablakkal szemben van így sokat süt be a nap. Élő növény is volt benne, csak a halak előszeretettel felfalták:D Guppi, aranyhal, vitorlás meg gurámi van benne. Az aranyhal több mint öt éves, a vitorlások 2 évesek, a gurámi meg másfél.
2011. jún. 6. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
Mért pont halat? Vegyél 2db sirályka pintyet. Kis méretű nagyon szép madarak. Egy kalitka, faágak, kaja, homok és víz kell nekik. Talán csőrkoptató is, azt nem tudom.
2011. jún. 6. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
19:22-es. Érdekes hal összeállítás!
2011. jún. 6. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!