Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Valaki ismer ilyen hal fajtát?

Valaki ismer ilyen hal fajtát?

Figyelt kérdés

Nem kell neki fűtő, ilyen neonfény, szűrő stb, és 40 literes aksiban elél.


Szóval elég igénytelen hal.


2011. jún. 6. 19:01
1 2 3 4
 11/35 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat


Az algaevő harcsának kell szűrő, fűtő, neonfény stb?

2011. jún. 6. 19:27
 12/35 anonim ***** válasza:
0%
Az algaevőmnek nem volt semmi ilyesmije.
2011. jún. 6. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
előző: nem osztogass állatkínzó tanácsokat! Az algaevőnek igenis kellenek ezek a felszerelések!!!
2011. jún. 6. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
Én vagyok az előző előtti. Vol szűrőm. Elnézést kérek, kicsit összezavarodtam mert sok akvárium volt a házunkban.
2011. jún. 6. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
Értsd már meg, hogy minden élő halnak kell szűrő, fény és egyéb felszerelés az akváriumában! Közöttük az algaevőnek is...Az sem kivétel!
2011. jún. 6. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
91%

Ilyen embert...

Azt mondja, 2 literes "akváriumban" volt molly (aminek 100 liter kell), de az megdöglött, mert nem szívós. Talán mert a minimális életfeltételeket sem biztosítottad neki...

Ráhúznék a fejedre egy zacskót, fújnék bele levegőt, összekötném, megnézném, te mennyire vagy szívós...

Majd most megint megkapom a minusz pontjaimat, meg hogy hogy mondhatok ilyet, de nem érdekel. Az ilyen ember igenis r.hadjon meg...

2011. jún. 6. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 A kérdező kommentje:

hány literes aksiban tartottad?


Az ilyen szűrő megfelelő?:


[link]


Vagy ez más?

2011. jún. 6. 19:38
 18/35 anonim ***** válasza:

Én lennék akinek zacskót húznál a fejére :)

Elírtam a dolgokat, volt szűrőm, meg ilyen felszereléseim, csak nem olyan komolyak mint egy nagyobb akváriumban (nővéremé) és kicsit összezavarodtam. Egyébként a nővérem 200 literes akváriumában (ott IS volt szűrő, melegítő stb.) sem éltek tovább, mint az én 20 literesemben. Elnézést kérek a tévedésemért mégegyszer.

2011. jún. 6. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
hányan voltak? mert ha tízen vagy többen, ne is csodálkozz hogy hamarabb elpusztultak...
2011. jún. 6. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 A kérdező kommentje:
légyszíves a kérdésemre válaszoljatok, köszi
2011. jún. 6. 19:53
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!