Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Vannak olyan kistestű halak...

Vannak olyan kistestű halak mint pl. a guppi, molly vagy a neon ami nem rajban úszik?

Figyelt kérdés
És elég belőle 1-2 db,de békés,szóval nem bettára vagy hasonlóra gondoltam.
2011. jún. 6. 19:13
 1/7 anonim ***** válasza:
Zebra danio, mondjuk azt hiszem rajban usznak, de anno nekem csak 2 volt. Bekes halak, a tobbivel jol kijonnek es nagyon szivosak.
2011. jún. 6. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A dánió csapatos hal. A guppi, platti, molly tartható úgy, hogy 1 hím 3 nősténnyel.
2011. jún. 6. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Darázsgéb esetleg. Nekem volt régen 4db, de egyáltalán nem foglalkoztak egymással. Mindegyik a másik sarokban különcködött. Szépek csak azt nem tudom hol kapsz, mert én már jó régen nem láttam sehol. Esetleg egy állatoshoz bemész és megkéred, hogy rendeljenek neked nagykerből ha tudnak.
2011. jún. 6. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

A darázsgébre azt írják h ragadozó,a többi halat,vagy azok ivadékait levadászná,nem?

De olyan halakat keresek amiből nembaj ha csak 1-2 db van,szal nem olyan amiből 3-4 db kell.

2011. jún. 6. 19:57
 5/7 anonim ***** válasza:
Á dehogy. Az kis pici cuki kis halacska, senkit nem bántott nálam.
2011. jún. 6. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Normani, az se olyan nagyon csapathal szerintem, vagy lehet hogy az, de nekem abból sincs több mint 4db, aztán megvannak jól. Az is picike, mint egy neon és rendeske.
2011. jún. 6. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Normani-val egy baj van, hogy kiugrál a vízből. Annak fedett akvi kell, és csak a víz tetején van mindig, ott szürcsögi befelé a kajákat amik a víz tetején úsznak.
2011. jún. 6. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!