Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Mennyibe kerül egy 10 literes...

Borsányi Attila kérdése:

Mennyibe kerül egy 10 literes akváriumba a legolcsóbb levegőztető?

Figyelt kérdés
És hol lenne a legmegfelelőbb venni a neten.
2011. jún. 9. 16:52
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Talán 2ezer Ft körül, de egy elite mini szűrő olyan árban van és az jobb, mert nem zúg.
2011. jún. 9. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Van az Elite légpumpánál hangosabb, de csöndesebb is.


[link]

2011. jún. 9. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 gfero ***** válasza:
összesen kb 4000 ft de mit akarsz bele tenni ?
2011. jún. 9. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Jelenleg van benne egy hím és egy nőstény sziámi harcoshal, pároztatásra, de a vitorláshalon gondolkozok::D
2011. jún. 9. 18:42
 5/15 gfero ***** válasza:
100%
remélem hogy csak unatkozol és nem komoly amit írtál
2011. jún. 9. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

mármint mi elmondom részletesen hogy értsd.

Vettem egy akváriumot először bele egy hímet, rá két napra vettem egy nőstényt és beraktam a nőstényt az akváriumba egy ikráztatóval. Elfogadták egymást, így egybeeresztettem őket, hozzáteszem jól elvannak, nem bántják egymást. Felmerült bennem egy gondolat hogy lehet veszek egy másik akváriumot amibe vitorláshalakat teszek. Eszembe nem jutott hogy a vitorláshalat összeengedjem a sziámi harcoshallal. Így már érthető?

2011. jún. 9. 19:01
 7/15 anonim ***** válasza:

A vitorlásnak MINIMUM 150 liter kell, és 40!!! centi magas akvárium! A szaporításához is minimum 50 liter kell!

A bettának, ha nősténnyel együtt van, ott is kell minimum 40 liter! A szaporításához is kevés ez a 10. Talál ikráztatásra nem de majd kisül.

2011. jún. 9. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Nem a 10 literesbe akarom a vitorláshalat:D, ahol meg vettem a bettát ott azt mondták hogy a 10 literes aksi elég!
2011. jún. 9. 19:19
 9/15 anonim ***** válasza:

Akkor jó:D

Hát a bettát meg lehet próbálni, de kicsi lesz az neki.

Egyébként most készül az új állatvédelmi törvény, ahol szerepelni fog hogy halat minimum 30 liter fölött lehet csak tartani.

2011. jún. 9. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 gfero ***** válasza:
100%

bocsi de mielőtt megveted volna ennyit kelet volna csinálni és nem az eladóra hivatkozni. [link]

1 nősténnyel nem valami jó mert ha nincs felkészülve a párzásra a hím agyon szekálja és végül megdöglik .mint ahogy a linkbe is írja min 2-3 nőstény kell 1 hímhez.

2011. jún. 9. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!