Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Mitol kaphatott a vitorlashala...

Mitol kaphatott a vitorlashalam agyverzest?

Figyelt kérdés
2011. jún. 12. 18:02
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Bocsi az offért, de honnan állapítottad meg, hogy agyvérzést kapott?:(
2011. jún. 12. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
gondolom csak,de az egesz feje verben uszott es nemsokajara ra meg is doglott.na meg feloldalba dolve hanykolodott a vizben aztan meg elkezdett kiugralni mar amennyire tudott a vizbol es kozben mint valami orult korbe korbe total gyorsan uszkalt ezutan hirtelen elterult es egyet mozdult a kopoltyuja es utana ma nem is mozdult :(((
2011. jún. 12. 18:16
 3/13 anonim ***** válasza:
Ez inkább valami erős sérülésnek tűnik, nem agyvérzésnek.... az agyvérzés kívülről nem látszódik, márha a halak kapnak ilyet egyáltalán....
2011. jún. 12. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
0%
Nem tudom, miért nem lehet bejelenteni ezt a kérdést, de az tuti, hogy ha valaki az ékezetes karaktereket sem találja a billentyűzeten, annak a Vitorlások tartása olyan, mint tyúknak az ábécé.
2011. jún. 12. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Miért, ékezet nélkül nem érthető a kérdés? Szerintem igen. Ennyi erővel már válaszolhattál volna neki.
2011. jún. 12. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
0%

Előző!

Nem az a cél, hogy épphogy érthető legyen a kérdés, hanem hogy írjunk magyarul. Nem föltétlenül vagyok hajlandó olyan rehabos szintre sűlyedni, hogy egy direkt ilyen módon megírt kérdést olvassak.


Ezen kívül azért nem válaszoltam rá érdemben, mert nem lehet. Ugyanis egy értelmetlen kérdés.

2011. jún. 12. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Ha nem tudsz rá érdemben válaszolni, akkor minek írsz egyáltalán? Ilyen egyszerű ez.
2011. jún. 12. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 gfero ***** válasza:
szerintem ez úgy tűnik mintha mérgezett lenne a víz.túl sok benne az amonia,nitrit esetleg más mérgező anyagok vagy lehet hogy a csapvízben lévő nehézfémektől lett ez.csinálj részleges vízcserét .használsz valami vízelőkészítőt vagy gyógyszert valamit?
2011. jún. 12. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 gfero ***** válasza:
mekkora akváriumba van?
2011. jún. 12. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Lehet,hogy külföldön él, ott meg nem nagyon találsz ékezetet. Leírta normálisan, érthetően, hogy mi történt a hallal, így már te is tudnál tippelgetni.


Én sajnos nem tudom mitől lehet, lehet, hogy valami sérülés. Szerintem is csinálj egy részleges vízcserét.

2011. jún. 12. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!