Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Melyik a legaktívabb teknős?

Melyik a legaktívabb teknős?

Figyelt kérdés
Melyik faj az, amelyik nem alszik egész nap, esetleg több hónapos téli álmot, ilyenek? Amelyikkel a gazdája értékes kapcsolatot tud kialakítani. Köszi
2011. jún. 13. 20:44
 1/5 anonim ***** válasza:

a teknős nem hal, hanem hüllő -.-"


Talán az ékszer teknős.

2011. jún. 13. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem is az ékszerteki az, ami viszonylag aktív. Viszont "értékes" kapcsolatot egy hüllővel nem fogsz tudni kialakítani, bár nem tudom, mit értesz ez alatt. Ha azt, hogy te nézed, ő meg napozik vagy eszik, akkor minden oké. Botot viszont nem fog visszahozni és simogatni sem lehet.
2011. jún. 13. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
A teknősők "lusta" állatok ,ha nem csak nézni,etetni akarod a kedvenceidet azt javaslom válassz más állatot mondjuk papagáj szoros kapcsolatot tudsz vele létesíteni és a nap nagy részében aktív trükkökre beszédre tanítható.Nekem volt teknősőm nem is 1 érdekes állat de nem létesitettem vele szoros kapcsoltatot.
2011. jún. 14. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
De ettől függetlenül sok szép élménnyel lettem gazdagabb! A teknösőm által!
2011. jún. 14. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mindenképp szárazföldi teknős, barátnőm görögteknőst tart, szabadon mászkál a lakásban, és ha hívja, odamegy hozzá. Már 20 éves, tökéletes egészségnek örvend, barátnőmmel 5 éves korában kapta, szóval gyakorlatilag együtt nőttek fel, nagyon szeretik egymást, szóval rengeteg törődéssel és idővel ki lehet vívni egy teknős bizalmát, de ritka az ilyen.
2011. jún. 14. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!