Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Mivel kezdjem? (35 literes aksi)

Mivel kezdjem? (35 literes aksi)

Figyelt kérdés

van egy 35 literes aksim és mindent megszeretnék tudni...

milyen talaj

milyen halak... stb.


2011. jún. 15. 20:15
 1/9 anonim ***** válasza:
0%

aksi=akumulátor! és ha bemész vmilyen állatkereskedésbe ahol sera termékeket is forgalmaznak, ott szokot lenni ilyen oktató füzet, inygenes, több is van : a halak ápolása az akvárium felszerelése stb... szoval kérsz ilyen füzeteket elolvasod és mindent megtudsz!!

vagy ha egy kisseb állatkereskedésbe mész ott szivesen elis magyarázzák, hogy mi kell bele

2011. jún. 15. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Előző:

A Sera tájékoztató füzetek a termékeiket reklámozzák, nem lehet megtanulni belőlük semmit.

Az eladók pedig nem tudnak többszáz oldalnyi tudást átadni és nem is akarnak, csak minnél több mindent eladni (tisztelet a minimális kivételnek).


Kérdező:

akvarista.hu: ingyenes e-bookok

Horn-Zsilinszky: Akvarisztika


Halakból egyébként vagy egy hím bettát tarthatsz, vagy egy csapat endler guppit, esetleg néhány nano halat, ha kellően felkészültél. Olvass rengeteget!

2011. jún. 15. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

És még egy mondat az elsőnek:

Az aKKumulátor = aKKsi

Az aKvárium = aKsi

De azért köszönjük az észrevételt...

2011. jún. 15. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Tökmindegy, de legyen az akvárium = akvi,

erre nem tudnak beszólni.

2011. jún. 16. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

köszi mindenkinek az eddigi vélaszokat!

2 akvarisztikai könyvet már elolvastam de nem nagyon voltak a kérdéseimre válaszok... :(

2011. jún. 16. 08:46
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem minde1 melyik olvastad el !
2011. jún. 16. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
fekete bazalt, guppy halak, kis szűrő
2011. jún. 16. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 gfero ***** válasza:
egy 35 literesbe kezdőnek csak bettát szabad esetleg hím endler guppikat
2011. jún. 16. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Misa89 válasza:
nekem 28 literes van. Vízszűrő, melegítő, jó ha van hőmérő, hogy tudd figyelni a hőmérségletet. Guppikat, neonokat, zebradániókat tehetsz nyugodt szívvel bele. Nekem is azok vannak és boldogan élnek együtt. Nekem apró kavicsos a talaj, pár növénnyel, nagyobb dekorációkkal.
2011. dec. 6. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!