Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Lehet le akar ikrázni?

Lehet le akar ikrázni?

Figyelt kérdés
Az egyik ramirezim mindig az akvárium teteje felé van az egyik sarokban oldalasan belóg egy levél lehet hogy le a kar ikrázni-rá?
2011. jún. 19. 18:17
 1/6 anonim válasza:
Az én barátnőm is ezt csináltam, de nem lettek ikrák.
2011. jún. 19. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Elnézést, csak vicceltem. Lehet, hogy ikrákat fog rakni, de ha feltűnően furcsán mozog, akkor elképzelhető, hogy valami baja van. Ha reggelig nem látsz ikrákat, akkor valószínű, hogy más baja van.
2011. jún. 19. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Ja és a levél aljánál sündörög? Mert én úgy tudom, hogy ezek a halak nagy felületek tetejére teszik az ikrákat, nem pedig alá és valami olyan helyre, ahol biztonságban érzik.
2011. jún. 19. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Már több ideje ott van de nem tudom mi baja lehet minden etetéskor eszik lehet azért mert ő a legkissebb
2011. jún. 19. 19:07
 5/6 anonim válasza:
Az oldalára fordul és gyorsan lélegzik? Mert elvileg amikor ikráznak, akkor azért nem szoktak annyira szenvedni és nem olyan hosszan. Mióta csinálja?
2011. jún. 19. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ez nem ikrázás. A Ramik másképp csinálják.
2011. jún. 20. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!