Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Mi ez a növény és miért akar...

Mi ez a növény és miért akar meghalni?

Figyelt kérdés
[link]
2011. szept. 10. 12:09
 1/9 anonim ***** válasza:
ez valami Cryptocoryne
2011. szept. 10. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Cryptocoryne fajta a pontos nevét nem tudom!Szerintem vashiánya van!Használsz tápoldatot?Fény mennyit világít 1 nap?Hány wattos a világítás?...ezeket az adatokat jó lenne tudni és akkor utána tudnánk járni! :))
2011. szept. 10. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
Szerintem cryptocoryne nevillii. Lehet az a baja, hogy elültetted a gyökereit. Ezeket úgy tudom, hogy csak félig kell elültetni.
2011. szept. 10. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Cryptocoryne willisii, nem? Nálam is kidöglött amikor kavicsba volt, de csak fél év után, de én akkoriban nem tápoztam.


Próbáld tápozni, hátha csak az a baja.

2011. szept. 10. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
1 hete van meg,nehogymááá:( Csak azt látom,hoyg sorra sárgulnak a levelei:(
2011. szept. 10. 17:08
 6/9 anonim ***** válasza:
Levágtad a gyökerét? Mert attól lehet, de akkor nem az összes levelét veszti el, csak párat, aztán majd újranő, amikorra a gyökere is megnő.
2011. szept. 10. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Igen,levágtam belőle,mert mondta az eladó.Csak 1-1levele elsárgul és leesik.Lehet,hogy megmarad még?
2011. szept. 10. 18:01
 8/9 anonim ***** válasza:
Meg persze, azt a pár levelet leszeded és nem lesz semmi gond. Majd nő helyette másik. De a gyökere is vissza fog nőni, nyugi, de majd belenő a kavicsba úgyhogy ott nem fog kilógni.
2011. szept. 10. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Platypus ***** válasza:
Pár elvesztett levél normális ilyen nagy változás után. Viszont ahogy most van, az nem jó. Fogd meg a tövét és óvatosan húzd meg felfelé egy kicsit, épphogy kilátszódjon a gyökere. Aztán nyomjál le a talajba a tő közelébe pár táptablettát, mert ezek a növények erősen igénylik a tápanyagdús talajt.
2011. szept. 10. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!