Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Red Cherry garnélát törpe...

Red Cherry garnélát törpe tarisznya rákkal 25L aksiban lehet tartani?

Figyelt kérdés
Ha igen, akkor milyen arányban 6garnéla mellé elfér még 1 rák esetleg? És igen, tudom hogy kell a ráknak száraz felület.
2011. jún. 20. 16:53
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
17%
Akkumulátorban akarsz rákokat tartani?
2011. jún. 20. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
2011. jún. 20. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
0%
1.nél a pont!!!! :)
2011. jún. 20. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
garnélafórum?? eszem megáll
2011. jún. 20. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Szálljatok már le erről az akkumulátor témáról. Akksi - akkumulátor, aksi - akvárium. Fölösleges tenni a hülyét, vagy a témával foglalkozzatok, vagy röhögjetek magatokban a hatalmas poénon (20-adjára).
2011. jún. 20. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Hagyjátok már ezt az aksi, akkumulátor dumát, mert rohadtul unalmas és nem az akvaristák tehetnek arról hogy olyannyira tudatlanok vagytok, hogy képtelenek vagytok felfogni hogy az akváriumot is nevezik aksinak.
2011. jún. 20. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Egyszerre! :D
2011. jún. 20. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Murr ;) köszöntem! :))
2011. jún. 20. 17:09
 9/17 anonim ***** válasza:

Én nem igazán szoktam olvasgatni ezt a témát, és egyszerűen szemet szúrt, hogy már mindent rövidítenek, akkor is, hogyha félreérthető. Remi értitek mire gondizok. Nem hiszem el, hogy olyan nehéz kiírni azt, hogy akvárium. Aksi négy betű, akvárium nyolc. Tényleg nem ér meg még négy leütést az, hogy ne legyen nevetséges hangzása a kérdésednek?

Köszöntem, első.

2011. jún. 20. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Szerintem nem nevetséges ez a rövidítés, pedig felnőtt hetero férfi vagyok. Soha nem mondtam még olyat, hogy köszcsi meg szívcsi. Viszont naponta 50X leírom az akvárium szót, hidd el, jól esik máshogy is nevezni (főleg, ha az rövidebb is).
2011. jún. 20. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!