Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Milyen lett életem első...

Foxicom kérdése:

Milyen lett életem első akváriuma? És hogy tudnám jobbá tenni?

Figyelt kérdés
[link]
2011. jún. 22. 13:41
 1/8 anonim ***** válasza:
Vagany csak hianyzig meg egy bujkalo,ami jobban nezne ki ,ha egy gyoker lenne ha van szologyokeretek,ami 2-3 eve nem volt permetezve, az nagyon jo lenne,Vaskefevel lekefelned,hagynad csontig kiszaradni,vizben hagynad,kifozned es kesz
2011. jún. 22. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szép, úgy hogy az első, de rakhatnál mögé fekete kartont, az nagyon szép, természetes háttér! Lehetne benne több növény((esetleg moha)) és több kő, tehát nagyon sok az üres hej, de amúgy szép!
2011. jún. 22. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
*vizben hagynad ameddig le nem sullyed(par het,netan 1 honap)
2011. jún. 22. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nekem egyáltalán nem tetszik. Annyi jön le az egészből, hogy akartál egy ramit, mert szép, de hogy milyen igényei vannak, azzal nem foglalkoztál. Az lett volna az első, hogy utána nézel a természetes élőhelyének. Az pedig egy sötét, lágyvizes akvárium, rengeteg faággal, rengeteg növénnyel. Ilyen környezetben érzik jól magukat.

Valahogy így kellene kinéznie:

http://www.youtube.com/watch?v=XKQG056PLwk

Az, hogy vettél egy kis kavicsot, meg 3 tő növényt, elég kevés nekik.

Nagyon érzékenyek a vízminőségre és a vízparaméterek változására, nem lett volna szabad dániókkal társítani, bőven elég ez a pár 50 literre. A szűrés nem rossz, de kb. ennyiért vehettél volna egy használt külsőt, az fényévekkel jobb egy belsőnél, nekik pedig szükségük van rá.

Előbb ezeket a feltételeket kellett volna megteremtened, majd utána megvenni a halakat.

2011. jún. 22. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Jól néz ki, de még kevés a növény. Szerintem egy akváriumot a környezet tesz széppé nem igazán a halak. A környezethez hozzátartozik, hogy legyen fű, fa, minden. Egy olyan közeg létrehozása, ami elképzeléseink szerint szépen illik a természetes élőhelyéhez az adott halnak. Ehhez hozzátartozik a vasfa is, hogyha akarod, hogyha tetszik neked.
2011. jún. 22. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Akkor tegyek bele még növényt, és fát?
2011. jún. 22. 16:15
 7/8 anonim ***** válasza:
Tehetsz még, elfér bőven.
2011. jún. 22. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem valamiért nem hozza be, pedig kivácsi lennék rá..
2012. okt. 11. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!