Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Molly és guppi? Jó így?

Molly és guppi? Jó így?

Figyelt kérdés
Egy 20 literes akváriumba szeretnék úgy 4 szivárványos guppit és 4 feketet mollyt.Melegíteném a vizet,úgy ovlastam hogy a guppiknak 26°C-s víz kell,a mollyknak meg 24°C-tól jó. Úgyhogy gondolom a 26°C megfelel.És a guppi és a molly nem fogja egymást bántani?Azt tudom hogy van amikor a mollyk bántják egymást.Csak hogy biztos legyek,összelehet tenni őket?
2011. jún. 23. 14:21
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

még valami,egyáltalán nem áll szándékomban kínozni a halakat.Szerintem ez jó nekik(mostani akvárium) nem olyan kicsi, leírom a méretei:

hosszúság:45 cm

szélesség: 18cm

magasság: 25 cm

Ha szerintetek 45 centi kicsi 3 halnak,akkor az elég furcsa.Szerintem bőven elég nekik,van egy csomó helyük...nem tudom ti mit szóltok hozzá

2011. jún. 23. 18:03
 12/14 anonim ***** válasza:

"Szerintem ez jó nekik"


Nem tudom, ezt mire alapozod, de ez egy fatális tévedés.

Lehet, hogy nem akarod kínozni őket, de a nem szándékosság, és a tudatlanság nem mentesít a felelőség alól.

Te bizony hivatalosan is állatkínzó vagy, hiába is szajkózod a magadét, hogy márpedig milyen jó nekik, meg mennyi helyük van.

Ez pontosan olyan, mint ha vennél egy Németjuhászt, bezárnád a kutyaólba, és egész életében, soha nem engednéd ki. Igen, enni sem, szarni sem, soha. Így érzik magukat a halaid. Félreértés elkerülése végett, veled szemben ez nem szubjektív vélemény, tényekről beszélek.

2011. jún. 23. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
egyáltalán nem vagyok állatkínzó,ha te megteheted hogy egy 200 literes akváriumot veszel akkor már csak gazdag vagy.Amúgy is,egy oldalon írták,hogy egy mollynak elegendő egy liter víz!És ha én annyival hoyg tartok két 3 centis halat egy akváriumban, állatkínzó vagyok,akkor ki az aki a kutyáját 1méteres láncra köti,és agyonveri?vagy épp felakasztja?ennyit erről pá
2011. jún. 24. 18:58
 14/14 anonim ***** válasza:

3 halnak elég az,szerintem itt néha túlzásokba esnek.

Persze egy 30l-es aksi mégjob lenne,vaterán néz körül,ott akadnak olcsón.

2011. júl. 20. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!