Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » A falikép-akvárium nem állatkí...

Foxicom kérdése:

A falikép-akvárium nem állatkínzás!?

Figyelt kérdés
A szélessége miatt"!
2011. jún. 24. 12:10
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Még soha nem hallottam róla, linkeld. De ahogy elképzelem, valami lapos sz@r lesz az.

De, állatkínzás, viszont az embereket nem az állatok természetes igényei érdekli, hanem hogy hú de faszán mutat majd.

2011. jún. 24. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
2011. jún. 24. 12:17
 3/18 anonim ***** válasza:

Nem derül ki, hogy hány cm széles az aksi!


Kis halak esetén nem gondolnám, hogy állat kínzás lenne.

Vitorláshal már necces.

Azért az űrtartalom is sokat számít.

Az se derül ki mennyi.

2011. jún. 24. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Bohóchalat lehet benne tartani a weblap szerint!
2011. jún. 24. 12:21
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Átnéztem a honlapot, tipikus parasztvakításra specializálódott újgazdagoknak kitalált átverés.

Az oldalon különösen nagy figyelmet fordítottak arra, hogy semmilyen technikai adatot ne közöljenek.

"nem javasoljuk élő növények elhelyezését, ugyanis a legtöbb növény több fényt igényel, és a szűrő meghibásodását okozhatják, ezért műnövények és egyéb dekorációk alkalmazását javasoljuk"

"4-6 hetenként cserélje ki a szűrőszivacsot"

"3 havonta kavarja fel a mellékelt csipesszel az akvárium alját, hogy a kövek közé került hulladékokat beszívhassa a szűrő, és javasolt az akvárium vizének 10%-át lecserélni".

2011. jún. 24. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 Platypus ***** válasza:
100%

A beletölthető víz súlya 21 kg. Tehát kb. 20 liter az egész. És ebbe javasol 15-20 halat, többek között olyan nagy méretű fajokat, mint a xifó és a molli. Illetve tengerinek is javasolja, pedig az teljesen kizárt, hogy egy szűrőrendszer egyszerre legyen alkalmas édesvízi és tengeri akváriumba.


Ez rohadtul állatkínzás, kb. minden része ütközik az állatvédelmi törvénnyel. Be kéne tiltani az egész cuccot úgy ahogy van.

2011. jún. 24. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

[link]

1 galon - 3.78 liter

2011. jún. 24. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk is ilyen van a nappalinkban, nincs benne hal sem. Elég bele egy pár növény is! A szélessége kb 5,5 cm.
2011. jún. 24. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 Doruss ***** válasza:
Hogyha a leírás az oldalon normális lenne, és elég széles lenne az akvárium, az nem lenne állatkínzás. De ez így igenis az. Nem tudom, miért szeretik ezt csinálni az emberek... és ennél rosszabb is van: [link] nem értem, miért a szegény állatok kell hogy bűnhődjenek az ember hülyeségei miatt.
2011. jún. 24. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 Platypus ***** válasza:

Megtaláltam legcifrábbat:

http://www.youtube.com/watch?v=OoLODsLrzig

8 mp-nél Betta a faliórában. A facebookos oldalukon volt a link.

2011. jún. 24. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!