Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Jól tettem? Lesz baja?

Jól tettem? Lesz baja?

Figyelt kérdés
Van 3 bettám az egyiket ma vettem mindegyik nőstény!Az egyik nőstényem nagyon agresszív a másiknak csipkedi a farkát!Vissza fog neki nőni?Vagy már nem?És az segít ha egy napig a szülőszobába rakom?Hogy kiismerje az új betta a helyet?(90L-es az akvárium)
2011. júl. 8. 22:36
 1/5 anonim ***** válasza:

Agresszívat vidd vissza a boltba,

adjanak helyette egy nem agresszívat :)

2011. júl. 9. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Áhh nincsen szívem vissza vinni!Már a szívemhez nőtt :) Nagyon jó kis betta csak a régi bettámat is piszkálta s majd megszokták egymást de msot már csipkelődik is!De ha a legöregebb nőstény bettám oda megy akkor befosik és elmenekül!Mondjuk a nagy mostmár mindegyiket támadja de csak ilyezgetéssel!És inkább az új halat védi!
2011. júl. 9. 00:14
 3/5 anonim ***** válasza:
Lehetséges, hogy fiatal hímről van szó, nőstényeknél nem jellemző ez. Próbáld meg elválasztani a szülőszobával, talán beválik... Nem sok esélyét látom. Az úszója egyébként néhány hónapon belül visszanő, de már soha nem lesz olyan szép, mint az eredeti.
2011. júl. 9. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Salx Narval ***** válasza:
Esetleg növényesíts, ha ritkás, egy ekkora helyen meg kell, hogy legyenek nagyobb gond nélkül.Egy kis fertőtlenítő nem ártana, nehogy elfertőződjön a farka.Sajna az bent van a pakliban, hogy csesztetik egymást, de idővel ha kialakult a rangsor és megszokják egymást, már csak el-el kergetik a másikat és remélhetőleg nem okoznak sérülést. Hímed nincs?
2011. júl. 9. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hímem nincsen!A régi bettáim közül van a legkisebb nagyon dúrva nem hasonlít eggyik se a hímre!!!
2011. júl. 9. 12:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!