Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » T 5 aramatúra olcsón? Hol...

T 5 aramatúra olcsón? Hol találhatok?

Figyelt kérdés

Lehetőleg 4 csöves legyen.

A másik kérdés. Ha pl a fénycső 36 wattos, akkor az a fénycső az összes 36 wattos armatúrába beillik?


2011. júl. 9. 22:55
 1/3 anonim ***** válasza:

Beillik, de a 85centis csövek 39Wattosak,

az 55cm-s csövek meg 24Wattosak.

és olyat nem láttam, hogy 36 Wattos cső, azt nem tudom milyen hosszú lenne.


Kész T5 armatúrákat nem néztem még hát biztos lehet kapni jó drágán. Nem sokan veszik, inkább T8-at szoktak azért az már olcsóbb.

--------------------



Na de ha csinálnál, akkor pl össze tudsz rakni ilyet:


A 39 Wattos az 85cm hosszú cső, ebből veszel 4-et:

[link]


A két végére kell össz 8db foglalat az kb 1 ezres .


Aztán kell hozzá 2db elektronikus előtét, az 10ezer Ft:

[link]


Kellenek még kábelek, és mondjuk akkor ezt így kettesével tudod majd kapcsolgatni.


-----------------


De ha olyat akarsz, hogy egyesével is tudd kapcsolgatni, akkor 4db ilyen előtét kell hozzá, csak így már ez drágábbra jön ki, így már 20ezer:

[link]

2011. júl. 10. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Olcsón még 2 csöveset se, 4-es meg nem tudom, hogy van e egyáltalán. De egy igényesebb akváriumi armatúra 2 csövesből is százezres tétel. Ilyen kaliberben sokkal jobban megéri barkácsolni egy jó tetőt, vagy csak egy armatúrát. Töredékéből megvan, kompromisszumok nélkül.

(egyébként a 36W-os T8 szabvány)

2011. júl. 10. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm! A 36ot csak úgy találomra írtam.
2011. júl. 10. 09:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!