Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » A párzás után mennyi idő...

A párzás után mennyi idő elteltével lesz terhes egy xifó?

Figyelt kérdés
2009. márc. 30. 17:19
 1/6 kzs ***** válasza:

Pontosabban: nem arra vagy kíváncsi, hogy hány hetenként szül meg egy nőstény-xifó?

Mert ebben segítek: 4,5- 5 hetenként.

2009. márc. 30. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, de nem így gondoltam. Úgy gondoltam, hogy már láttam, hogy pároztak, de még nem púpos a nőstény hasa.Az a kérdésem, hogy mikor lesz púpos.
2009. márc. 30. 18:59
 3/6 anonim ***** válasza:
a xifó elevenszülő.Ez azt jelenti, hogy amikor a párzás megtörténik akkor a nőstényhasában lévő ikrák megtermékenyülnek. Képzeld el úgy, mintha szabadon ikrázó lenne csak a hal hasában kelnek ki a kishalak. A párzás után elméletileg rögtön "terhes" a hal. A hasa pedig akkor kezd el nőni amikor a benne lévő ikrák is nőni kezdenek. Tehát ha a párzást láttad és termékeny a hal, akkor kb 1 hónap múlva elleni fog.
2009. ápr. 1. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2009. ápr. 1. 16:57
 5/6 anonim ***** válasza:
Hát, kb. a nagy hasa 1-2 nap múlva fog látszani.
2010. aug. 30. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi!
2010. aug. 31. 14:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!