Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Mit mondtok hogy csinaljam az...

Mit mondtok hogy csinaljam az akvarium vevest meg az osszes tobbit?

Figyelt kérdés
Na tehat mar 1 eve gyujtok akvariumra 200 ezer forintbol akarom venni.Mit mondtok hany literest milyen berendezeseket es milyen halakat tegyek bele? Elore is koszi?
2011. júl. 11. 16:44
 1/7 Frontosa ***** válasza:

Hú, de jó neked! =)

A helyedben vennék egy szép nagyot, 90 körül kijön és még marad bőven pénzed minden másra. Pl. 450 literes szett JBL e1500-al.

[link]

De ha bírod anyagilag a magas villanyszámlát akkor inkább vedd meg külön-külön és csinálj hozzá egy erős világítást növényes akihoz.

Üdv

2011. júl. 11. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
te, mennyit gondolkoztam azon, hogy "veves" :) használj ékezetes betűket! www.akvariumplus.hu oldalon keresgélj!
2011. júl. 11. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 gfero ***** válasza:

Frontosa válasza:

hát nem tudom az hogy 450 liter ennyiért megveszed bútorral az lehetetlen szerintem mese az egész.én 130 körül vettem az enyémet bútorral és 150 literes

2011. júl. 11. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 gfero ***** válasza:
bár az én akváriumom az sarok akvárium ami sokkal drágább mint a téglalap alakú de ez a 90 nagyon olcsó. bár minden lehetséges
2011. júl. 11. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Frontosa ***** válasza:

Gfero

A bútor nincsen benne az árban, azzal lényegesen több lenne. ,,Csak" az akvárium, a külső szűrő, a műanyag tető alap világítással+ Jager aut.fűtő. Ehhez még én vennék egy hátteret (15-20e) a bútort meg megcsináltatnám asztalossal (kb. 30e). És még marad 60000 berendezni. Ennyiből gyönyörűséges akit lehet összerántani.

Üdv,

2011. júl. 12. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

pl ilyet csinálj:

[link]


Ekkorában:

[link]


Növényekkel:

Hydrocotyle Maritama,Hemianthus Micranthemoides, Taxiphyllum sp, Vesicularia Dubyana, Fissidens Fontanus, Microsorum pteropus

2011. júl. 12. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Frontosa ***** válasza:

Kedves Kérdező

Milyen jellegű akváriumra gondoltál, ha már régóta gyűjtessz rá akkor csak van valamilyen elképzelésed? Nem mindegy hogy növényes, vagy pl. diszkoszos, sügeres, hidegvizi stb. akváriumot szeretnél. Ettől erősen függ, hogy milyen akváriumra, szűrésre, világításra stb. lesz szükséged.

Üdv,

2011. júl. 12. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!