Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Melyik a legnagyobb, legerőseb...

Melyik a legnagyobb, legerősebb és a legfélelmetesebb hal?

Figyelt kérdés
A világon. (?)
2011. júl. 12. 14:03
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

A legnagyobb az érdes cápa. Akár 13 méter is lehet és hál isten nem ragadozó. A legfélelmetesebb szerintem a fehér cápa :| Nem szeretném,h a előbukkanna a nagy kékségból és rám bámulna a merev, fekete szemeivel.

A bálna meg nem hal.

2011. júl. 12. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

itt egy kép az érdes cápáról:

[link]

2011. júl. 12. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim válasza:
32%
A ponty ! :D
2011. júl. 12. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
83%

Mondjuk én egy ilyentől is beszarnék:

[link]

2011. júl. 12. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 Platypus ***** válasza:

Érdekességképpen a rendszertan mai állása szerint a cápa sem hal. A klasszikus értelemben vett csontos halakat és a cápákat két külön csoportra szedték, és ennek két a csoportnak nincs olyan közös őse, ami más, fejlettebb csoportoknak ne lenne szintén az őse. Ez most sokaknak lehet hogy hülyén hangzik, de a modern rendszertan csak olyan csoportokat fogad el, aminek olyan közös őse van, ami semmi másnak nem őse. És az ilyen értelemben vett halak közé nem férnek be a porcos halak, ahová a cápák tartoznak.

A legfélelmetesebb hal szerintem a barrakuda. Lehet, hogy nem a legnagyobb, de ha a képedbe mosolyog, az nem egy kellemes élmény. A legnagyobb a holdhal, de az minden csak nem félelmetes a borsónyi agyával és vicces testével.

2011. júl. 12. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Farkashal(seawolf)
2011. júl. 12. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 Falun ***** válasza:

Arapaima


[link]

2011. júl. 12. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!