Kezdőoldal » Állatok » Vadállatok » Szerintetek melyik allat a...

Szerintetek melyik allat a legundoritobb, vagy a legfelelmetesebb?

Figyelt kérdés
En nagyon felek a pokoktol.Igazabol nem tudom meg magyarazni miert,talan a labai miatt vagy ahogy maszik.Ki raz tole a hideg.
2011. jún. 14. 16:11
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
58%

Semmitől nem félek csak a pókoktól!

Eggyetértek veled! :D

2011. jún. 14. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
törpenyúl. mindkét kérdésre
2011. jún. 14. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:

A rovarvilágból nekem a legundorítóbb a poloska, pedig nem egy egzotikusnak mondható rovarral is találkoztam már..


Az, hogy melyik a félelmetes az más kérdés..Nekem iszonyat ijesztő volt egyszer búvárkodás közben a zátonytól visszaúszni a nyílt vízre a hajóhoz vagy ötven métert.(ami még nem is sok:D ) Körbenéztem a víz alatt és a sötétebb távolban nagyobb halak is úszkáltak.. na az vol a rettegés:D Elképzelni a máskor barátságos cápát, ami mondjuk területet védve felém úszik mikor megfordulok..:D

2011. jún. 14. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:

a poloska tényleg marha undi. főleg, h kegyetlen büdös.

mindenféle mászó, szálló rovart és bogarat utálok, pláne, ha fölöttem köröznek, rámszállnak, vagy bejönnek a lakásba.


a pókoktól is irtózom, nem tudom miért. a darázstól azért félek, mert nem szeretném, h megcsípjen. a csótány meg az állatvilág legalja. és egyben legnagyobb túlélője. sajnos.


az egzotikusok nem érdekelnek, mert nem megyek a közelükbe :D

2011. jún. 14. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:

Érdekes, amúgy... egyszer körbekérdeztünk egy csomó embert a suliba és az utcán, hogy ha választania kellene melyik állattal verekedne:

a., [link]

b., [link]

A grizzlyt több mint az emberek 70% választotta, pedig az ezerlábúnál kb 100%-al több az esélyed a túlélésre.

2011. jún. 14. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
8%

kígyó

ha látnék egyet magamtól pár méterre én szívrohamot kapnék de menten.

meg a béka, bár attól csak üvöltük, de egy kígyótól meghalnék.

de sok ilyen állat van még szerintem.

2011. jún. 14. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:

csak egy kérdés! Értem, hogy mindenkinek megvannak a maga félelmei, nem kötözködni akarok. Aki a békáktól fél az mitől fél? Vagy inkább undorodik? Nem nagyon tudnak bántani, ha te sem bántod őket akkor meg pláne.. ("szembepisilést" hagyjuk)


a harmadik válaszoló

2011. jún. 14. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Ha számítanak az egysejtűek is, akkor a maga 100%-os halálozási arányával a hiv vírus mondjuk elég félelmetes...
2011. jún. 14. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mindkét kérdésre a válasz az ember. Persze nem mind, nem vagyok antiszoc, de ők tudnak a legundorítóbbak és legfélelmetesebbek lenni.
2011. jún. 14. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

A dromedátor természetesen.


remélem mindenki veszi a lapot!

2011. jún. 14. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!